Стан серіалів Marvel TV на Netflix було уточнено керівником потокового сервісу

Через десять років після свого заснування кінематографічна всесвіт Marvel наповнюється можливостями і потенціалом, породжуючи безліч спін-оффов і інших історій, як в кінотеатрах, так і на телебаченні. Серіали Netflix виявилися одним з найбільш популярних пропозицій за межами кінофільмів, з шістьма різними серіалами і декількома сезонами. Проднако новина про те, що закривають «Залізний кулак», стурбувала глядачів і вони почали переживати за подальше майбутнє серіалів Marvel Television, які виходять на потокової платформі, а також їх турбує заяву про те, що контент Marvel переходить на власний потоковий сервіс Disney. Фанатам не варто переживати, тому що поки Marvel залишається на потоковому сервісі Netflix. Тед Сарандос, начальника відділу контенту Netflix, звернувся з проханням про відмову від «Залізного кулака» і продовженні іншого серіалу.
Кадр із серіалу «Залізний кулак»

«Ті шоу для нас скасовані, і ми до сих пір задоволені їх роботою», – сказав Сорандос.

Незабаром вийде третій сезон «Шибайголови», зйомки другого сезону «Каратель» добігають кінця, і незабаром буде оголошено дату виходу, а станеться це після виходу «Шибайголови». Також в роботі знаходитися наступний сезон «Джесіки Джонс», та й говорять про те, що скоро почнеться виробництво третього сезону «Люка Кейджа».

Скасування «Залізного кулака» деяких вразила. З огляду на, що перший сезон отримав багато критики, а от другий виявився вельми цікавим, і серіалу вдалося реабілітуватися в очах фанатів. Однак недавно з’ясувалося, що проект закрили, але не виключено, що Денні Ренд і Коллін Уінг ще можуть з’явитися в інших серіалах Marvel на Netflix.

Кадр із серіалу «Каратель»

Фінн Джонс, який зіграв Залізного кулака, подякував за підтримку фанатів в соцмережах, проте він не натякав на те, що його персонаж в найближчому часі знову з’явиться.

Що ж, сумувати не варто, адже є ймовірність того, що новий серіал за участю Денні Ренда буде випущений на новому потоковому сервісі Disney, хоча і розраховувати на це сильно все ж не варто. Також є ймовірність повернення Залізного кулака в нових серіах «Люка Кейджа» приміром, або ж «Шибайголови», «Каратель», а може і «Джесіки Джонс».

На даний момент достеменно відомо лише те, що в цю п’ятницю, 19 жовтня, буде презентовано новий сезон «Шибайголови».

Ссылка на основную публикацию