Стата гравців World of Tanks

У грі World of Tanks найбільший вплив має Мінстату гравців World of Tanks. Кожен з гравців бажає бути кращим і покращувати свої результати, щоб потім брати участь в рейтингах, це можна сказати якийсь елемент змагання адже статистика показує, показники перемог, шкоди, рівень прокачування танків і багато іншого.

Звіряючи дані параметри, ви зможете похвалитися перед іншими гравцями своїми здібностями

Існує дуже багато сервісів перевірки статистики, вони зможуть показати вам ваш коефіцієнт перемог, а також загальна кількість боїв і час, проведений за грою.

Статистика дозволяє переглянути значення як для одного танкіста, так і для цілого клану або команди, вам досить ввести нік, і вам буде надана поточна статистика, оновлюється вона після закінчення декількох боїв за добу.

З поширенням оленемера (XVM-модуль) статистику можна включити і в самому процесі бою, що досить зручно і вам не потрібно буде виходити з гри. При чому ви можете переглянути не тільки свою статистику, але і ворога, це допоможе вам дізнатися варто атакувати його чи ні, якщо його відсоток перемог і інші показники набагато вище ваших, ще показується Мінстату ваших союзників, це дозволяє спільно вирішити чи потрібно вам проникати в ворожу базу і знищити ворога чи ні.

Також Мінстату гравців World of Tanks є одним з найважливіших елементів при підборі учасників в клан, так ви зможете відсівати досвідчених гравців від «нубов», щоб надалі не підводити інших людей, і тим самим покращувати свої показники. Існує також окрема статистика для клану, де ви зможете оцінити здібності всього клану.

Слід пам’ятати, що чим краще ви граєте, тим більше поліпшуються показники вашої гри

Найголовніше на що варто звертати увагу – це відсоток перемог. Зазвичай якщо він вище 50%, то великий шанс заробити позитивний результат, але крім цього, потрібно ще розраховувати на власні сили.

Якщо у вас статистика тримається на рівні 50% і вище, то у вас досить хороший досвід. Чималий внесок також вносять шкоди і попадання на ворога, для легких танків це майже не актуально, а ось на середніх або «тяжах», ПТ-САУ це мало не один із найважливіших показників.

Ще один важливий елемент статистики – це точність попадань.

Кожному гравцеві дуже важливо мати хорошу точність, якщо він, наприклад грає на арте або на техніці високого класу. Стата також може обчислюватися відповідно до рейтингу ВН8, який зараз найбільш використовується в грі, як найважливіший елемент статистики. Також сприятливо впливає на показник, коли йде битви танків однакового класу або рівня, потім це складається в середній рівень поєдинків.

Ссылка на основную публикацию