Статейний заробіток, або як заробити на ваших текстах

Активний розвиток інтернет-технологій дозволяє багатьом людям працювати на дому, відсилаючи замовнику або роботодавцю виконану роботу. Одним з найпопулярніших видів діяльності в мережі є написання статей і переклад готових текстів.

Види заробітку на статтях

Самостійне написання статей, відгуків та рецензій на задану тему називається копірайтинг. Основним завданням копірайтера є створення нового контенту, принципово відрізняється від усього, що є в інтернеті на даний момент. Переписування вже існуючих в інтернеті статей або стиснення їх обсягу, підвищення «унікальності» тексту, наприклад, дипломної роботи – лише деякі з безлічі функцій і можливостей рерайтера. Окрему нішу заробітку на статтях зайняли перекладачі, дуже затребувані на віртуальному ринку фахівці. На великих інтернет-платформах знайдуться замовлення з перекладу статей, написаних на різних мовах світу. Головні статейні біржі в російськомовному сегменті це advego.ru, etxt.ru, text.ru, contentmonster.ru.

Основна проблема новачків

Написання статей – мистецтво, яке потребує певних навичок і певного досвіду в цій сфері. І те, і інше набувається під час роботи: поповнюється словниковий запас, мова стає більш грамотною і граматично стрункою, розширюється кругозір. Однак багатьом не вистачає терпіння, новачки здаються після невдалого першого досвіду, декого не влаштовує моментальне поява «великих грошей» і великий обсяг письмової роботи.

Як написати хороший текст

1. Як тільки у вас з’явилося бажання зробити копірайтинг своїм хобі, а може і роботою, задумайтеся, в яких областях ви особливо добре розбираєтеся або якими темами ви цікавитеся найбільше. Написання або рерайт статей, присвячених цікавить вас тематики, посприяє ефективності праці та його якості. 2. Якщо вам належить об’ємна робота, і ви не маєте жодного уявлення з чого почати, то процесу створення статті дуже посприяє приблизний план написання. Візуалізують кожен абзац тексту, подумайте, яку тему ви хочете розкрити в конкретному пункті і як це можна зробити. 3. Дотримуйтесь інструкцій, які залишив замовник. Не забувайте про вступ і підзаголовки. Висока організованість тексту і його охайність полегшать роботу вам, допомагаючи швидко орієнтуватися в тексті, і замовнику, спростивши перевірку роботи. 4. Переймайте досвід. Звертайте увагу на вже готові статті, стиль їх написання, обсяг тексту, кількість підзаголовків і списків.

можливості заробітку

Досвідчені копірайтери, перекладачі та рерайтери заробляють в середньому від 30 до 40 гривень за 1000 знаків з пробілами. Але не варто розраховувати на такі цифри на самому початку інтернет-кар’єри. Копірайтери, які не мають високий рейтинг, позитивні відгуки замовників і роботодавців, можуть розраховувати на 15-20 гривень за 1000 знаків з пробілами. Щомісячний дохід копірайтера залежить тільки від його працьовитості та обсягів виконаних робіт.

висновок

Копірайтинг – чудовий спосіб заробітку для студентів і школярів, що володіють грамотною мовою і бажанням мати власний дохід. Як основну роботу копірайтинг можуть розглядати люди, які мають певний досвід і рекомендації в цій галузі. Написання статей дуже перспективний спосіб заробітку, так як актуальність і можливості Інтернету ростуть з кожним днем.

Ссылка на основную публикацию