Статистика танків world of tanks по серверу

У будь-якій грі головною метою є перемога. Серйозні гравці то необхідно відстежувати статистику своїх і чужих перемог. Для цього існують спеціальні ресурси, на яких слід зареєструватися.
Статистика танків world of tanks по серверу має свої переваги.


При простої реєстрації ви отримаєте всі дані:
• основні рейтинги гри;
• наочні кольорові діаграми і графіки;
• рейтинги танків за типами, націям і кожної конкретної моделі;
• значення рейтингів у часі;
• показники виграшів і програшів гравців;
• підготовка сигнатури для форумів гравців.

Статистика гри враховує не тільки кількість перемог і поразок і їх процентне співвідношення, а й якість самої гри

Тому кожен гравець намагається показати, що він кращий і в боях вибирає тактику, що приводить до найбільших втрат у ворога і приносить йому спеціальні медалі. Але домогтися швидко високих рейтингів важко і багато хто вдається до допомоги сайтів платній прокачування статистики.

Створення додаткового мода в грі, призвело до ажіотажного попиту на таку статистику. Коефіцієнти корисності кожного гравця, які можна побачити в реальному режимі, викликають неоднозначну реакцію у граючих, що іноді призводить до конфліктів.

Більш досвідчені в області прокачування статистики гравці нерідко пропонують свої послуги початківцям за певну плату. Виходить, що заплативши гроші, ти на папері на очах перетворишся в монстра такого бою. Правда, це тільки віртуально.

Не завжди такі угоди закінчуються виконанням даних обіцянок. Ви цілком можете нарватися на звичайний обман. Розробники гри не схвалюють такого роду угоди. Передача своїх даних третій особі може закінчитися блокуванням вашого облікового запису. На жаль, це швидше виняток, ніж правило – на ділі виявити дані порушення непросто. Однак торгівля статистикою і технікою приймає занадто широкий розмах, щоб на них не звертати увагу.

Статистика танків world of tanks по серверу часом не відображає реальної ситуації з рейтингами гравців і це не дуже добре

Ще однією проблемою даного ігрового проекту є підставні бої. Вони також дозволяють поліпшити статистику конкретних гравців. Нечистоплотні діячі за допомогою спеціальної програми запускають одночасно кілька боїв з одного комп’ютера. Підставні віртуальні гравці піднімають статистику конкретного гравця.

З цим завданням розробники практично впоралися. В основному це відбулося за сприяння самих гравців, які зацікавлені в продовження чесної гри. Після звернення до Центру обслуговування багато нечисті на руку гравці втратили не тільки гроші, але і можливість продовжувати гру.

Ссылка на основную публикацию