STDU Viewer – програма для роботи з PDF і DjVu документами

Яка програма для роботи з PDF краще? Інструментів для роботи з PDF, DjVu-файлами і іншими електронними документами на сьогоднішній день більш ніж достатньо, але більшість з них мають обмежений функціонал і часто призначені тільки для роботи з конкретними форматами.

Наприклад, практично всі переглядачі PDF не підтримують DjVu.

STDU Viewer – відкриває PDF файли і відмінно справляється з DjVu документами. Втім, це далеко не весь список форматів, з якими працює програма. Список всіх підтримуваних електронних документів вельми значний і виглядає так:

– PDF, DjVu, JBIG2, TIFF, WWF, XPS, FB2, MOBI, EPub.

На відміну від своїх конкурентів програма STDU Viewer розпізнає і графічні файли:

– GIF, PNG, BMP, PCX, JPEG, EMF, PSD.

Перевага STDU Viewer полягає в тому, що він комплексно і практично повністю (за винятком зовсім екзотичних форматів) вирішує проблему – чим відкрити той чи інший електронний документ на комп’ютері.

Чому STDU Viewer?

Давайте уявімо таку ситуацію. Встановивши нову операційну систему, ви завантажуєте цікавий журнал, який, як правило, має Формат, МА PDF. Що б відкрити даний формат, ви встановлюєте Foxit Reader або ще більш громіздкий Adobe Reader.

Незабаром на очі потрапляє цікава книга, але як часто буває вона має специфічний формат. Припустимо – DjVu. Шукаємо програму, яка впорається і з цим форматом, встановлюємо. Приходить скан будь-якого платежу. Формат TIFF і нова програма?

Тепер звернемося до сучасної літератури. Тут нам на вибір пропонують формат FB2 або EPub. Що робити – знову нова програма? Ставимо і читаємо. А як бути з форматом MOBI (пристрої Kindle)?

Таким чином, вже через декілька днів, ваша система ризикує перетвориться на такий собі «комбайн» з софта. А адже це тільки програми для роботи з електронними документами.

Можливості STDU Viewer

В першу чергу, я б відзначив прості і зручні засоби навігації. В іншому – це стандартні, властиві всім переглядач можливості.

Масштабування, посторінкова навігація, регулювання контрастності і яскравості, зміна розташування електронних сторінок, підтримка гіперпосилань та інше.

Можливості «розширеної друку» для більш гнучких налаштувань виведення електронних документів на друк.

Робота з закладками і можливість їх імпорту / експорту на інший комп’ютер. З STDU Viewer доступний експорт як цілих сторінок, так і зображень (експорт JPEG, TIFF, GIF формати). До речі, експортуючи файл можна вибрати і його дозвіл (якщо мова йде про зображеннях).

Ще одним приємним доповненням є можливість копіювати в буфер обміну текстовий шар (PDF, DjVu, XPS, FB2, MOBI) з його подальшим експортом.

Установка STDU Viewer

Програма безкоштовна www.stduviewer.ru. Ви можете завантажити звичайний інсталятор або скористатися портативної версією програми.

Мене цілком влаштували всі налаштування, які є за замовчуванням, але якщо є бажання щось змінити і поправити під себе, то перейдіть на верхнє меню, клікніть Файл – Налаштування програми. З більш тонкими настройками програми можна ознайомитися на офіційному сайті.

підводимо підсумок

STDU Viewer, як програма для роботи з PDF і DjVu файлами – це готове і перевірене часом рішення, яка повністю закриває питання, ніж відкрити в системі Windows той чи інший електронний документ.

Ссылка на основную публикацию