СТГ Гвардієць – Частина 2 Новий середній преміум танк 8 рівня World of Tanks нації СРСР

Новий прем танк 8-го рівня СТГ «Гвардієць» має заднє розташування вежі, що накладає певний відбиток на тактику ведення бою. Крім цього, машина не може похвалитися потужним бронюванням. Тому діяти потрібно вкрай обережно, не вступаючи у відкриту конфронтацію з технікою 9-10 рівня.

огляд

Як грати на СТГ «Гвардієць»

Отже, машина має присадкуватий силует, тому потрапляючи в високорівневі бої можна зайняти затишну позицію на 2-3 лінії і вогнем підтримувати атаку важких танків. Як «світляка», новий прем буде малоефективний враховуючи досить посередній радіус огляду. Тому не висовуватися і намагаємося максимально реалізовувати порівняно непоганий потенціал знаряддя. Крім цього, можна користуючись підтримкою сокомандніка крутити зазівалися важкі танки і ПВ. Коли перевага буде на вашому боці, має сенс зробити глибокий рейд в тил противника, щоб забрати артилерію.
У однорівневих боях можна вести себе більш агресивно.

СТГ «Гвардієць» має непогано броньовану башту рикошетне форми, практично непробивну для однокласників. На міських картах можна успішно танковать зворотним ромбом, приймаючи на борту рикошети і непробиття. На відкритих картах новачкам буде непросто: заднє розташування вежі і традиційно некомфортні для «совєтів» кути відмінювання знаряддя не дадуть ефективно грати від рельєфу. В принципі, якщо «приручити» танк, можна отримувати від гри задоволення і стабільно поповнювати ігрову скарбничку срібними кредитами.

Устаткування для СТГ «Гвардієць»

Відразу відзначимо, що танк досить «сирий» тому має купу недоліків. Частково усунути недоробки можна установкою додаткових модулів. У нашому випадку, ми рекомендуємо спробувати такий вибір:

 • Просветлёнка – огляд в 370 метрів критично малий дл СТ 8-го рівня, тому потребує поліпшення.
 • Досилатель – ДПМ «гвардійців» далекий від ідеалу і потребує підвищення.
 • Стабілізація – враховуючи, що мова йде про повну загальну середню танку, точність стрільби в русі буде не зайвою.

В якості альтернативи останньому модулю можна спробувати поліпшену вентиляцію, щоб отримати комплексний бонус до всіма характеристиками.

Перкі для екіпажу СТГ «Гвардієць»

Підвищити бойову ефективність танка можна і прокачуванням екіпажа. З огляду на, що під розмальованої бронею «гвардійців» розміщуються чотири танкіста, командиру доведеться виконувати обов’язки радиста. З урахуванням цієї особливості, ми радимо прокачувати перкі в такій послідовності:

Чи варто купувати СТГ Гвардієць?

Танк досить неоднозначний, тому вимагає звикання. Щоб зрозуміти доцільність придбання, потрібно чітко розуміти переваги і недоліки цієї машини.

Позитивні сторони СТГ «Гвардієць»:

 • Непогана швидкість і маневреність.
 • Відмінні показники маскування: низький силует + бонус камуфляжу.
 • Значна альфа: 390 одиниць для СТ 8-го рівня дуже непогано.
 • Хороша точність.
 • Лобове бронювання вежі (для однорівневих боїв).

недоліки:

 • Середні показники міцності.
 • Слабо захищена лобова проекція корпусу і борти.
 • Не найкращий на рівні ДПМ.
 • Заднє розташування вежі (вимагає звикання).
 • Слабкий радіус огляду.

В принципі, машина цілком гідна зайняти місце в ангарі гравців, особливо любителів рідкісних і колекційних машин.

Ссылка на основную публикацию