Стів Роджерс знав хто такий Людина-павук ще до подій «Месників: Протистояння»

Фанати кінематографічної всесвіту Marvel щосили прагнуть дізнатися хоча б щось про те, що покажуть в «Месники 4». За цей час було висунуто безліч теорій про те, що буде показано в майбутній картині. Пошук натяків на майбутні події містив в собі відсилання до минулих кінокартин MCU, які раніше здавалися незначними. І деякі фанати повторно подивились кінострічку «Перший месник: Протистояння», звернули увагу на нюанс, який, можливо, багато шанувальників не помітили: під час битви Стіва і Пітера один на один, Кеп кидає Скайбрідж на Піта, якому вдається його зловити. Звідки Кеп міг знати, що Павучок зможе його зловити? Зрозуміло, їх бій не показало всю силу Паркера, адже вони не поспішали з нанесеними ударами.

Кадр з фільму «Месники: Протистояння»

Найкращим поясненням є те, що Капітану Америці було відомо про те, хто ховається під маскою Людини-павука. Зрештою, ясно, що Тоні спостерігав за хлопчиком протягом деякого часу, і навіть створив для нього костюм, причому відбувалося це, коли Стів і Тоні не були на одному боці. Як Стів, так і Тоні розцінювали Паркера, як супергероя, якого можна завербувати, тому вивчили його здатності, коли він завадив злочину в Квінсі ».

Теорія користувача Reddit заснована на тому, що Кепу було відомо про існування Людини-павука і його прагненні боротися зі злочинністю ще до того, як два персонажа зіткнулися в Протистоянні в аеропорту. Вся справа в тому, що Кеп в бою з Пітером кидає на нього Скайбрідж, знаючи, що той в змозі його утримати. Якщо взяти до уваги моральний кодекс Кепа, автор теорії стверджує, що той ніколи не прийняв би такого серйозного рішення, не знаючи наперед, на що здатний Людина-павук.

Так, у цій теорії є певна логіка. Тоні Старка було відомо про все ще в період між Ерою Альтрон і Протистоянням, і не варто виключати, що Тоні Старк був присвячений в в досьє потенційних месників, включаючи Пітера Паркера.

Кадр з фільму «Месники: Протистояння»

Однак інші користувачі форуму готові розвалити цю теорію, стверджуючи, що, в кращому випадку, дана логіка надумана. І ці фанати звертають увагу на дрібні деталі бою в аеропорту, такі як те, що Кеп був здатний оцінити сили противника, будучи притягнутим його павутиною. Інші ж фанати звертають увагу на те, що Баки і Сокіл зійшлися в бою з Людиною-павуком в аеропорту, перш ніж бій досягло другої фази. Так, в цей час Сокіл, Баки та Кеп могли спілкуватися між собою, попереджаючи про те, на що здатний їх противник. Це і допомогло Стіву перехитрити Павучка.

На відміну від минулих теорій, складно сказати, як це відкриття позначиться на майбутньому MCU. Незалежно від того, коли Кепу стало відомо про здібності Людини-павука, тепер йому напевно відомо, хто ховається під маскою. Однак зараз складно сказати, чи зустрінуться герої знову.

Ссылка на основную публикацию