Стівен ДеНайт розповів фанатам про те, які фільми DC зняв би в першу чергу

Стівен ДеНайт, який доклав руку до створення такого хітового серіалу Netflix, як «Шибайголова», створеного за коміксами Marvel, перш ніж став режисером фільму «Тихоокеанський рубіж 2», хотів би зняти «Еліту Міров» від DC Comics, однак де гарантія, що найдивніша супергеройський команда буде також хороша? Нещодавно ДеНайту задали один з найбільш поширених питань, з яким часто стикаються всі режисери фільмів про супергероїв в своєму Твіттері: якби у Вас була можливість створити фільм за участю власності DC, щоб саме Ви зняли? Сказавши, що список очолять Бетмен і Супермен, він також розповів, що хотів би зняти «Каральний патруль».
Комікси «Каральний патруль»

Зрозуміло, Метт Рівз в даний час вже працює над Бетменом, і сиквели Супермена перебувають в режимі очікування (проте Тайлер Хеклін вже цієї зими з’явиться в кросовері телевселенной «Стріли»), а «Каральний патруль» отримає власний серіал у всесвіті DC в наступному році. Це, мабуть, ставить під заборону всі три варіанти, названі ДеНайтом.

ДеНайт, так як він активний і до нього легко достукатися в Твіттері, відповідає на більшу частину спекулятивних питань від фанатів. В останні кілька тижнів він висловив свою думку про те, що кросовер Marvel / Тихоокеанський рубіж був би ідеальний, і сказав, що не стане керувати «Правоохоронцями Галактики 3», якщо навіть трапиться нагода.

З огляду на не тільки популярність «Шибайголови», а й той факт, що він заклав фундамент для появи всіх інших Захисників всесвіту Marvel, які прийшли після нього, ім’я ДеНайта часто спливає, коли фанати кажуть про діячів кінематографа, які можуть добре попрацювати над екранізацією коміксів, як Marvel, так і DC.

Кадр із серіалу «Шибайголова»

Хоча він написав, спродюсував і навіть поставив деякі епізоди серіалів «Баффі – винищувачка вампірів», «Таємниці Смолвіля» і «Шибайголова», він поки не підписував контракт на майбутній супергеройський проект.

Немає жодної офіційної інформації про те, що незабаром з’явиться якийсь кінофільм під керівництвом ДеНайта.

А ось розширена всесвіт DC продовжує поповнюватися новими фільмами, найближчий з яких «Аквамен» вийде в прокат 21 грудня поточного року. Потім наступної весни піде «Шазам», а за ним восени – «Чудо-жінка 2», а в 2020 році випустять «Кіборга» і «Корпус Зелених Ліхтарів» і багато інших, у яких ще немає дати виходу.

Ссылка на основную публикацию