«Стріла»: зірка серіалу розповів про ймовірний майбутній Олівера Куїна

Всесвіт Стріли – це Всесвіт супрегероев, яка постійно зростає, але одного разу настане той момент, коли їй доведеться попрощатися з серіалом «Стріла», що поклав її початок, принаймні з основним персонажем Олівером Куіном / Зеленої Стрілою. Ніхто не усвідомлює неминуче майбутнє настільки ясно, як Стівен Амелл, зірка серіалу «Стріла», і актор недавно розповів про те, який представляє останню сюжетну арку Олівера Куїна. Не так давно Амелл був гостем в подкасті зірки серіалу «Таємниці Смолвіля» Майкла Розенбаума Inside of You, де два актори вирішили поділиться досвідом про те, як це звалити на свої плечі творчу задачу – зіграти персонажа на протязі майже десятиліття.
Кадр із серіалу «Стріла»

Розенбаум розповів історію про те, як йому довелося вийти з ролі Лекса Лютора в серіалі «Таємниці Смолвіля», через те, що він відчував себе в пастці щодо кар’єри ще задовго до того, як шоу закінчилося. Дана частина історії породжує цілком логічне запитання: що думає з цього приводу Стівен Амелл?

Амелл розмірковував над цим питанням, і поділився з Розенбаумом своїми досить глибокими думками і баченням завершення історії Олівера Куїна.

Стівен Амелл: «Ви підняли хороше запитання. Я і сам вже розмірковував над тим, що ще повинен зробити мій персонаж?»

Майкл Розенбаум: «Помри!»

СА: «Це єдине, що йому залишилося зробити».

МР: «Стріла може померти?»

СА: «Зрозуміло, у нього ж немає суперздатність».

Хоча на перший погляд може здатися, що Амелл натякає на неминучу смерть Олівера Куїна в «Стріли», насправді це не так.

Кадр із серіалу «Стріла»

«Мені дуже складно повірити, що це колись трапиться – я не знаю, чи з’явиться хтось, що дозволив загнати себе настільки в кут, що вб’є головного героя серіалу», – каже Амелл.

Він швидко роз’яснив, що бачить останню сюжетну арку Олівера в «Стріли», проте не обов’язково вона завершитися смертю.

«Єдине, що Оліверу залишилося зробити – залишити спадщину, і для цього йому не потрібно вмирати. У нас є й інші шоу, які продовжать існувати. Але чи продовжитися «Стріла» під час відсутності Одівера Куїна? Чи перейде мантія Зеленої Стріли до комусь іншому? .. Я вважаю, що залишити спадщину – це останнє завдання персонажа », – додав Амелл.

Також актор підтвердив в інтерв’ю, що що його контракт на серіал «Стріла» після 7 сезону буде фактично завершеним, але також він не виключає переговори про його продовження.

Ссылка на основную публикацию