Сценарій до сиквелу «Загону самогубців» нещодавно було завершено

Тодд Стешвік, який разом з Девідом Бар Кацом є одним зі сценаристів сиквела «Загону самогубців», і режисер Гевін О’Коннор кажуть, що сценарій завершений. «Ми закінчили наш проект, і я дуже цим пишаюся», – сказав Стешвік, обговорюючи фільм. Відзначивши, що він «більше нічого не може сказати», Сташвік сказав, що має на меті «розповісти захоплюючу історію, більш заглиблюючись в цих персонажів». Деталі сюжету залишаються в таємниці. Стешвік, який з’явився, як Річард Сіоніс, в приквелі Бетмана «Готем», раніше розповів Popcorn Talk’s DC Movie News, що відчуває «глибоку любов і пристрасть» до всесвіту DC. « З Гевіном О’Коннором, який є режисером і сценаристом сиквела «Загону самогубців», я працював над проектом «Джейн бере рушницю», де він теж був режисером. У нас було відмінне взаєморозуміння і прекрасні відносини. І потім з’явився цей проект, і ми з ним почали розмовляти, він оцінив мою глибоку любов до франшизі і до DC», – говорить актор-сценарист.
Кадр з фільму «Загін самогубців»

Режисер «Розрахунки» почав «виносити мені мозок», сказав Сешвік, привівши його у лоно Warner Bros, команда, яка працює над сіквелом, зробила все, щоб возз’єднати Марго Роббі, яка зіграла Харлі Квін, і Уїлла Смітта, якого ми пам’ятаємо в ролі Дедшот.

«Він бачив, що це – саме те, до чого у мене є глибока пристрасть, і що я розбираюся в жанрі. Це те, про що мені подобається писати », – каже Стешвік.

«І ось одного разу ми почали кидатися ідеями … Відразу з’явився третій сценарист, Девід Бар Кац, ми почали працювати над сценарієм. І як тільки ми почали розмовляти і просто підкидати ідеї туди-сюди, він зрозумів: «це команда. Це саме ті, хто мені для цього потрібен ».

Стешвік, який описує себе, як «значно більше хлопця DC», ніж фаната Marvel, сказав, що його досвід роботи з DC Comics допоможе йому впорається із всесвітом DC Films.

Кадр з фільму «Загін самогубців»

«Це персонажі, про яких я читаю, це фільми, які мені подобаються. Я люблю фільми Marvel, але можливість бути запрошеним в проект, яким я захоплений, – це просто здорово », – говорить він.

Про свою історію Сташвік сказав, що тільки він і його співавтори наполегливо працювали, «щоб створити щось, що викликає у нас гордість, і історію, яку ми хочемо розповісти».

Раніше повідомлялося, що зйомки фільму «Загін самогубців 2» розпочнуться восени 2018 року, проте потім були перенесені на наступний рік. Дата виходу фільму поки не названа.

Ссылка на основную публикацию