Створюємо листівку до 8 березня

У цьому уроці ми будемо створювати листівку до 8 березня. Ви можете завантажити готові листівки до 8 березня і рамки до 8 березня.
Перш за все почнемо з створення нового документа в Photoshop. Для цього уроку використовуємо розмір 640 x 480 пікселів. Виберіть відповідні кольори, наприклад кольору # ccea01, # 507502 і за допомогою радіального градієнта створіть фон листівки.

Тепер приступимо до створення квіткових пелюсток. Зробіть це за допомогою Pen Tool (інструмент Перо). Виберіть колір # 35d5e6, в настройках пера зробіть активної кнопку шар заливки (з її допомогою створюють відразу фігуру певного кольору).

Дублюйте шар з пелюсткою, активуйте вільне трансформування за допомогою Ctrl + T, трохи поверніть пелюстка квітки за годинниковою стрілкою і перемістіть його трохи вправо. Таким чином ми будемо створювати квітка з пелюсток.

Для зручності ви можете протягнути напрямні, що проходять через центр квітки. Для того, щоб протягнути напрямні лінії в фотошоп потрібно інструментом Переміщення (Move Tool) затиснути на верхньому краї документа і протягнути лінії до певного рівня. Так ми отримаємо горизонтальну напрямну. Вертикальна напрямна створюється зліва направо.

Таким чином створюємо квітка на листівці 8 березня.

використовуйте Layer> Rasterize> Shape для растеризації всіх пелюсток. Виберіть інструмент Burn Tool (Випалювання) (Range: Shadows, 50%), щоб зробити темні плями на пелюстках квітки. Таким чином обробляємо кожна пелюстка квітки.

Застосуйте Outer Glow (зовнішнє світіння) і Inner Glow (Внутрішнє світіння) стилі для кожного шару:

Тепер створюємо прожилки пелюсток. Беремо інструмент Custom Shape Tool (інструмент довільна фігура). У стандартному наборі вибираємо фігуру:

Використовуйте колір # 001c86, щоб намалювати прожилки на кожній пелюстці.

Малюй прожилки так, щоб шар з прожилками знаходився над відповідним шаром з лепестом. Поверніть кожен зразок за допомогою Edit> Free Transform шляху.

Встановіть непрозорість шарів з прожилками до 30%. Виділіть всі шари з прожилками – клікайте по них мишкою з затиснутою клавішею Ctrl, а потім зменшіть непрозорість одночасно для всіх обраних шарів.

Тепер я хотів би зробити поверхню квітки неоднорідною. Для цього ефекту об’єднати всі шари квітки в одну групу, потім створіть новий шар над групою з пелюстками, залийте шар чорним кольором і застосуєте фільтр Filter> Noise> Add Noise (Фільтр -> шум -> Додати шум) з такими настройками:

Міняємо режим на Перекриття (Overlay) для цього шару і встановити непрозорість до 34%.

Тепер створюємо середину квітки на листівці 8 березня. Для цього візьміть Brush Tool з наступними настройками:

Потім починаємо малювати середину квітки, як на малюнку нижче використовуючи колір # fbfe00.

Застосуйте Outer Glow (зовнішнє світіння) стиль шару до цього шару:

Отримаємо такий результат.

Створіть новий шар і знову малюйте середину квітки, використовуючи колір # febf00. Тепер розмір розмір кисті зменшіть до 153 пікселів.

Застосуйте Outer Glow (зовнішнє світіння) стиль шару знову з такими настройками:

отримаємо:

Створіть новий шар і зробити знову центр квітки, використовуючи колір # fe8f00. Тепер розмір розмір кисті до 83 пікселів. Застосуйте той же стиль шару, який був застосований до попереднього шару

Створіть останній новий шар, використовуючи колір # fe4200 для створення останнього шару центру квітки. Тепер розмір розмір кисті до 50 пікселів і застосувати той же стиль шару.

В результаті всіх цих дій ми намалювали квітка, який буде основним елементом листівки 8 березня.

Тепер використовуючи кисті квіткові кисті Florar_and_Enchanting, колір # c24107 оформите фон. Кожен відбиток кисті робіть на новому шарі, щоб можна було повертати незалежно від інших за допомогою вільної трансформації.

Підписуємо листівку 8 березня. Інструмент Текст, колір тексту # ee5815. За допомогою вільної трансформації поверніть шар з текстом. Під шар з текстом вставте кліпарт лист (перейшовши за вказаним URL ви можете завантажити кліпарт листя). Поверніть (Ctrl + T) лист так, щоб тест лежав на аркуші.

Я використовувала лист png. Натисніть для перегляду в оригінальному розмірі.

Вийшла листівка 8 березня:

Ссылка на основную публикацию