Створюємо сайт, здатний приносити прибуток


Створюємо сайт, здатний приносити прибуток

Багато починаючі веб-майстри замислюються про те, яким чином потрібно створювати власний веб-сайт, щоб він не просто був привабливим і функціональним, але і приносив непоганий, стабільний заробіток. Практика показує, що зробити це нескладно. Для початку варто визначитися з тим, чи вигідніше в даному конкретному випадку створити сайт з нуля або купити вже готовий ресурс, виставлений його власниками на продаж. З одного боку, робити свою сторінку довше і проблематичніше, але надалі з нею буде простіше розбиратися, коригувати інформацію, вносити зміни в код і т.п. З іншого боку купити сайт схожої тематики простіше і вигідніше, адже у нього напевно вже є індексація в пошукових системах, посилання на інших ресурсах, ті чи інші показники ТІЦ і PR. Однак і у цього способу є свої недоліки: оскільки сайт писався іншою людиною, виникають в нього доведеться довше в разі такої необхідності (наприклад, при внесенні змін до його структуру, дизайн і т. П.).

Після того, як сайт тим чи іншим чином з’явився, можна продумати особливості отримання заробітку з його допомогою. Найчастіше господарі веб-ресурсів отримують з них прибуток декількома способами: розміщують чужу рекламу, посилання або статті на сторінках сайту; пропонують ті чи інші товари з доставкою або без; надають різні послуги (як в режимі онлайн, так і в режимі оффлайн). Перший варіант актуальний для некомерційних проектів: блогів, аматорських сайтів, веб-ресурсів, присвячених культурі, кіно, мистецтва, спорту, природу, історію, географію, подорожам і т. Д. Природно, що і реклама для подібних сайтів повинна підбиратися тематична, інакше працювати вона, прямо скажемо, не буде.

Комерційний веб-проект зажадає додаткових вкладень

Якщо мова йде про сайті комерційної спрямованості (що пропонує товари або послуги), то його потрібно буде зробити ідеальним з точки зору потенційних споживачів. В даному випадку потрібно буде звернути увагу на дизайн, контент, юзабіліті головної і другорядних сторінок. Їх структура не повинна бути надто заплутаною, користувачеві повинно подобатися подорожувати по сайту, вивчаючи його вміст. Такий ресурс повинен розташовуватися на надійному платному хостингу, мати солідне і говорить за себе доменне ім’я. Його варто зареєструвати в тематичних каталогах, показати користувачам, які можуть в ньому зацікавитися. Незайвим буде витратитися на оптимізацію веб-проекту і його планомірну розкрутку. Такі вкладення, природно, не будуть маленькими, зате вони допоможуть зробити сайт більш презентабельним з точки зору його відвідувачів, піднімуть його рейтинг і авторитет.

Ссылка на основную публикацию