Створюємо складні паролі за допомогою генераторів


Створюємо складні паролі за допомогою генераторів

При використанні інтернету та створення облікових записів, завжди є ризики стати жертвою зловмисників і втратити особисті дані. Крім двухфакторной авторизації, кращий спосіб зберегти конфіденційність – створення складного пароля. Багато людей в якості пароля використовують значущі дати або імена рідних і це часто призводить до втрати даних, тому фахівці рекомендують створювати пароль, який з вами ніяк не пов’язаний. Використання в паролі букв різного регістру, цифр і знаків помітно ускладнює життя початківців хакерів, які підбирають паролі спеціальними програмами.

Нижче я хочу розповісти вам про те як правильно створювати паролі і які інструменти для цього можна використовувати.

Загальні поради щодо захисту своїх облікових записів в інтернеті

Сьогодні під атакою хакерів не можуть встояти навіть найпотужніші компанії, а тому інтернет вже зовсім небезпечне місце для зберігання дійсно важливих даних. Саме тому більшість онлайн-гігантів ввели двоетапне підтвердження входу в профіль. І я б порадив активувати цю функцію, щоб у зловмисників не було шансів. Незважаючи на те що авторизація стане трохи незручною і буде займати більше часу, збереження інформації того варто.

Не всі компанії можуть дозволити собі встановлювати двухфакторную авторизацію через телефон, а тому вам доводиться сподівається тільки на себе і свою передбачливість. Тому довгі і несхожі один на одного паролі повинні стати для вас само собою зрозумілим.

Ще один момент про який хочеться згадати, при заповненні профілю та виборі секретного питання не відповідайте на нього правдиво. Справа в тому, що це один з найпоширеніших способів відведення аккуанта в мережі. Вибираючи прізвище вашої матері, і вводячи достовірні дані ви ставите себе під удар. Адже швидше за все хакер може дізнатися з соціальних мереж ту саму заповітну фразу.

Інструменти покликані допомогти вам зі створенням паролів для облікових записів

LastPass

LastPass одне з найпоширеніших розширень для Google Chrome. Крім того, що додаток генерує найнеймовірніші паролі з використанням символів, букв і спеціальних знаків, так воно ще й дозволяє зберігати і вставляти при необхідності.

Для початку вам потрібно зареєструватися на сайті проекту, скачати розширення і увійти в свій обліковий запис. Тепер при створенні облікового запису, дійшовши до поля пароль, просто натисніть на значок програми в панелі інструментів браузера і виберіть пункт «створення пароля». LastPass підбере випадкову комбінацію цифр, букв і знаків, вставить в потрібне поле і дозволить зберегти його в своєму профілі. Вам навіть не доведеться записувати або запам’ятовувати цю нісенітницю.

Password Bird

Password Bird – ще одна зручна утиліта для створення надійних паролів для ваших аккуанта. Додаток запропонує ввести вам в поля вашу дату народження, улюблені місця і слова, після цього воно згенерує для вас пароль отриманий з введених раніше даних.

Одержаний пароль можна записати на папір або зберегти в менеджері паролів браузера. Якщо вам не сподобався пароль, який створило додаток, просто натисніть створити пароль ще раз і сервіс підбере новий на основі тих же даних.

Password Savvy

Password Savvy за великим рахунком сильний аналог попереднього сервісу. Для початку роботи, вам так само буде потрібно ввести різні слова і на їх основі додаток буде створювати випадкові комбінації. Принципова різниця в тому, що Password Savvy використовує більш хитрий алгоритм шифрування, а тому паролі будуть набагато надійніше. Для початку роботи, просто перейдіть на домашню сторінку сервісу.

Пароль можна скопіювати і зберегти в буфері обміну, після чого винести в окремий файл.

PassPlex

PassPlex ще один онлайн-сервіс генерує паролі. Але на відміну від двох попередніх, він найшвидший і зручний. Додаток не буде просити у вас вводити слова і дати, а запропонує вибрати довжину і складність паролі і відштовхуючись тільки від цих двох факторів створить вам випадковий пароль.

Якщо хочете складний і надійний пароль, то вводите більшу кількість символів.

Strong Password Generator

цікаве додаток Strong Password Generator дозволяє створювати найскладніші паролі з можливих. Вам потрібно вибрати кількість символів пароля, можливість використання розділових знаків в паролі і отримати тродновзламиаемую комбінацію. На все про все у вас піде пару секунд.

Після вибору кількості символів, просто натисніть на кнопку «Створити пароль» і отримаєте бажане. Сайт створено з благими намірами і це підтверджує інформація розміщена на ньому. Додаток говорить про те, що складний пароль це серйозний удар по кишені зловмисників.

висновок

Звичайно, створення складного пароля не убезпечить вас на 100%, але дозволить бути набагато впевненіше в цілості свого профілю і даних. І, як з’ясувалося нічого складного в цьому немає.

Ссылка на основную публикацию