Створити безкоштовно візитку в конструкторі онлайн

Основні завдання

Важко уявити сучасний світ без візиток. На сьогоднішній день візитка – це не лише обмін корисною інформацією між двома людьми, а й частина важливого ділового етикету. Обмін такими об’єктами істотно заощаджує час людей. У 21 столітті візитки набули статусу важливої ​​реклами, тому в сучасному світі до них висувають високі вимоги.

Візитка – спеціальна картка з найбільш важливою інформацією про конкретну людину або організації. Найчастіше цей об’єкт має стандартну величину для того щоб її можна легко було розмістити в портмоне або візитниці. На візитці зазвичай написані прізвище та посаду людини, назва організації і її логотип, а також контактні дані та адреси електронної пошти.

Ви можете створити візитну картку на свій смак, скориставшись спеціальним. на цьому ж сайті ви зможете замовити пробну партію з. Більше генераторів візиток ви знайдете в цій статті нижче.

Візитка не лише виконує функцію передачі інформації, але і становить певний образ людини або організації. Саме з цієї причини зараз величезна увага приділяється саме дизайну візиток. Люди з особливою ретельністю вибирають потрібний шрифт і фон, матеріал, з якого буде виготовлена ​​така візитка. В даний час будь-яке рекламне агентство запропонує безліч варіацій такого матеріалу.

різновиди візиток


Візитки бувають односторонні і двосторонні, тонкі або ж щільні. Вартість і надійність візитки буде залежати від її матеріалу і виду друку. Вона буває цифровий, офсетний, а також шовкотрафаретного.

  1. При цифровому типі друку застосовують звичайний лазерний принтер, колірна гамма при цьому будь-яка. Дані візитки можна роздруковувати на папері або ж картоні.
  2. При офсетного друку застосовується офсетний машина, колірна гамма її теж не обмежена, але така друк трохи слабкіше за якістю і чіткості. Але цінова категорія офсеток радує, що надає можливість людині надрукувати більшу кількість візиток.
  3. Шовкотрафаретний друк має відмінну якість і високу ціну. Кожен відтінок наносять на основу окремо. Ці візитки дуже інтенсивні за кольором і мають відмінну чіткість. Перевагою є те, що такий вид друку наноситься на абсолютно будь-яку основу, в тому числі пластик, вініл і навіть замшу. Візитки такого роду виглядають неймовірно привабливо, тому разом з творчим текстом створюють відмінне враження про людину.

Є й інший вид виготовлення візиток – тиснення (фольгування). У цій ситуації на візитку наносять фольгу, а потім здійснюють тиснення за допомогою кліше і термопресса. Такі вироби виглядають дуже привабливо.

Створити візитну картку онлайн

На сьогоднішній день існує безліч безкоштовних конструкторів візиток. Ви можете самостійно продумати дизайн вашої візитної картки.

Статті по темі:

– Створення візиток – Шаблони візитних карток – Як зробити візитку в фотошопі

У цій статті я вкажу лише добірку конструкторів, де можна створити і роздрукувати візитку абсолютно безкоштовно.

. Сподобалося те, що можливо створити двосторонню візитку. Інтуїтивно зрозуміло інтерфейс допоможе вам не тільки швидко створити візитку, але і зберегти її в pdf-форматі.

– простий конструктор візиток. Велика кількість фонів для візитних карток. Можливість друку зі сторінки сервісу і скачування в форматі документа word.

 – класичні шаблони для візиток різних тематик, розміри 9 x 5 см і 8,5 x 5,5 см. Додавання тексту, клипарта, фонового зображення, фігури, картинки. Завантажити в форматах PNG, Word (в преміум) і PDF (Преміум), причому в останніх двох форматах – відразу багато візиток на одному аркуші, що зручно для друку.

– ще один простий конструктор візиток онлайн. Є каталог стандартних зображень, також ви можете завантажити фонове зображення в генератор. Завантажити готовий макет можна в pdf.

Цікавим сервісом для створення електронних візитних карток, є. Тут ви можете створити електронну візитку (потрібна реєстрація), вам на пошту прийде посилання на вашу візитку, яку ви можете розіслати друзям і знайомим. Ця візитка є двосторонньою – при натисканні на стрілку в нижньому правому куті візитної картки, вона перевертається.


Кращий сервіс зі створення візитних карток в відео огляді:

Програми для дизайну візиток

Крім вибору матеріалу і виду друку, особливу увагу слід приділити саме дизайну вироби. Незвичайна концепція дизайну, оригінальні шрифти і колірна гамма роблять візитку такою гарною, що її буде шкода викинути навіть в разі непотрібності. З іншого боку – надмірно аляпісто оформлення може викликати тільки сміх від погляду на цей виріб.

Спеціальні програми для створення візиток допоможуть кожній людині легко отримати якісні та стильні візитки, не вдаючись до допомоги дизайнера. Практично у кожної подібної програми є свої стандартні шаблони і макети, від яких можна відштовхуватися. Вибираючи необхідне розташування основного тексту, його шрифт і головний фон, користувач отримує готову візитку, яку можна роздрукувати в безлічі екземплярів.

Крім того, в ці програми можна додавати свої вподобані зображення у вигляді красивого і оригінального фону. Користувач також має можливість регулювати величину шрифту, насиченість фонових відтінків і загальне розташування тексту.

Деякі програми пропонують цікаві рамки, які також прикрашають візитку. Такі рамки бувають абсолютно різних стилів і відтінків, що дуже важливо при дизайні візиток певної організації.

Нижче будуть приведені цікаві ідеї для стильного дизайну візиток.

Оригінальні ідеї для дизайну візиток

  1. Зміна положення. Візитка не обов’язково повинна мати тільки горизонтальну спрямованість. Часто саме вертикально розташований текст допоможе виділити одну візитку з сотні інших виробів конкурентів. Можна також змішувати різні варіанти компоновки загального дизайну візитки. Найбільш легкий спосіб зробити хорошу вертикальну візитку – просто перевернути горизонтальну візитку і розмістити в ній всі елементи по ієрархії їх значимості.
  2. Застосування оригінальної форми. Для візитки буде дуже цікаво зробити незвичайні краю – закруглені, трохи скошені або зрізані по діагоналі. Такий сміливий хід відразу відрізнить візитку від виробів конкурентів – цей об’єкт захочеться повертати в руках і розглянути. Креативність складається саме в застосуванні незвичайних форм для візиток. Найбільш часто застосовується закруглення 1-4 кутів. В цілому виріб залишається досить стриманим і класичним. Можна за допомогою форми зробити акцент на роді діяльності підприємства. Наприклад, для піцерії відмінно підійде візитка у вигляді шматочка піци.
  3. Нехай візитка буде корисною. Один з найвірніших способів змусити потенційного клієнта знову і знову брати візитку в свої руки – додати їй цікавлюся і (найголовніше!) Корисну функцію. Нехай крім основної інформації у клієнта з’явиться додаткова – та, в якій він буде потребувати. Дана інформація не обов’язково повинна бути безпосередньо пов’язана з цією людиною або підприємством, але побічно торкатися саме їх. Наприклад, якщо це візитка для смачної кондитерської, то чому б на зворотному боці візитки не розташований рецепт смачного десерту?
  4. Порушення правил. Людині, що створює для себе цікаву і стильну візитку, можна і потрібно сміливо експериментувати з кольорами, формами, ідеями та шаблонами. Майстер – не той, хто сліпо слідує правилам, а той, хто вміє їх гнучко порушувати, створюючи оригінальні шедеври.

Нехай Ваші візитки залучають більше клієнтів і приносять їм лише радість гарними чоловіками та інтригуючою зовнішнім виглядом!

Ссылка на основную публикацию