Створити новий акаунт в World of Tanks

Створити новий акаунт в World of Tanks може будь-який користувач інтернету. Порядок створення дуже легкий і не займе великої кількості часу, особливо якщо скористатися функцією швидкої реєстрації завдяки соціальним мережам.

Як же створити новий обліковий запис в World of Tanks?

1. Спочатку треба зайти «>на сайт компанії Wargaming.
2. Потім знайти на сторінці сайту пункт -.
3. Тут же з’являться 2 варіанти реєстрації ігрового аккаунта.

За допомогою 1 варіанту потрібно буде зареєструватися вручну і вести необхідні дані

• E-mail. Потрібно вставити адресу діючої електронної пошти користувача, на який відразу ж прийде посилання для активації облікового запису. А також стануть приходити всі новини, пов’язані з грою World of Tanks, а за допомогою електронкою, користувач стане входити в обліковий запис.

• Ім’я, для реєстрації в грі. Для цього необхідно ввести ім’я за допомогою латинських букв, цифр і знака підкреслення, а головне має бути не менше 3 символів. Всі імена індивідуальні, однакових немає.

• Пароль до гри. Вибирати пароль слід дуже ретельно, а головне його варто де-небудь записати, тому, що забувши пароль, можна втратити доступ до свого облікового запису. Звичайно, пароль можна відновити, однак для цього буде потрібно пройти тривалий доступ відновлення. Мінімальна кількість символів в паролі зобов’язана бути не менше 6, звичайно, якщо знаків буде більше – це добре, тому що даний пароль складніше зламати.

• Ввівши новий пароль, його слід, потім правильно підтвердити. Для того щоб не допустити помилку в раніше ведення паролі.

• Потім потрібно буде ввести символи, які пропонуються на зображенні. Це робиться для того, щоб остаточно зареєструватися в грі.

• Натиснути кнопку – Грати безкоштовно і чекати посилання на електронку. Протягом 10 хвилин прийде дане посилання для активації облікового запису.

• Потім потрібно завантажити ігровий клієнт і відразу ж встановити на сайті. Після цього реєстрація буде завершена.

Як тільки буде завантажено та встановлено клієнт, в гру можна увійти завдяки E-mail і паролю.

За допомогою 2 варіанти, можна зареєструватися автоматично через будь-які соціальні мережі: Facebook або Google plus. Одночасно з цим реєстраційні дані заповнюються автоматично завдяки даним, які є в соціальних мережах, на яких зареєстрований користувач.

Ссылка на основную публикацию