Створити рахунок у танках World of Tanks

World Of Tanks – одна з найпоширеніших і цікавих ігор на сьогоднішній день. Ця програма завоювало великий інтерес не тільки серед користувачів сильної половини людства, а й навіть жіночої половини. У гри немає вікових переваг, вікова аудиторія її різноманітна, починаючи від самих маленьких і закінчуючи пенсіонерами.

Адже дійсно, що може бути краще ніж провести вечір за комп’ютером захопившись захоплюючої танкової стрелялкой після настільки утомливих будніх днів. Але це зовсім не означає що ви зможете грати в неї тільки вдома, адже розробники подбали про своїх користувачів і створили версію для мобільних пристроїв, завдяки якій ви зможете зануритися в гру в будь-якому місці де б не перебували, маючи при цьому всього лише свій гаджет і доступ до інтернет з’єднанню.

Напевно після цього всього вам захотілося створити акаунт в танках World Of Tanks, але необхідно дізнатися і про суть гри

Суть же гри полягає в протистоянні двох команд, які воюють один проти одного. Команди формуються з гравців, а чисельність їх досягає від 7 до 15 осіб. Перемогла вважається команда, яка вбила всіх своїх супротивників або ж захопила його базу. На бій дається 15 хвилин, в разі невиконання вищезазначених результатів командам присуджується дружня нічия.

Спочатку при вході в гру вам надається кілька танків першого рівня. Здавалося б що в цьому дивного, але можливо ви не знаєте що сам інтерес надає велику кількість рас і кількості танків.

Танків в грі і справді багато, вони поділяються на такі категорії: легкий танк, середній танк, важкий танк і навіть артилерія

Расс в грі також більш ніж достатньо, а це Радянський Союз, Франція, Японія, Німеччина, США і багато інших. Як було сказано вище, спочатку даються танки першого рівня, але максимальний рівень танків 10. Підняття рівнів не менше захоплюючий процес ніж самі бої. Для того щоб придбати машину більш високого рівня вам доведеться прокачати свою до потрібного ступеня. Прокачуються і купуються танки за ігрову валюту і досвід, що можна заробити в боях.

Новоприбулих гравців розробники непогано заохочують у вигляді всіляких ігрових подарунків. Але заохочення не закінчаться після певного проміжку, вони будуть видаватися протягом всієї гри, але їх буде необхідно заробляти проходячи ігрові місії.

Але також подібні подарунки видаються в святкові дні абсолютно всім гравцям, що також не може не радувати.

Створити рахунок у танках World Of Tanks досить просто, достатньо зайти на офіційний сайт гри і зареєструвати профіль там. Якщо ж ви вже скачали клієнт гри, то зареєструватися можна прямо в клієнті, всього лише відкривши його. Почавши грати, ви напевно не залишитеся байдужим до настільки захоплюючому ігровому процесу і не пошкодуєте про свій витрачений дорогоцінний час.

Ссылка на основную публикацию