Сумісність Wi-Fi на роутері D-Link DIR-620

Налаштування маршрутизатора D-Link можна зробити в будь-якому браузері, через веб-інтерфейс. У стандартній прошивці DIR-620 відкрити панель управління роутером можна за адресою 192.168.0.1. Для авторизації використовуються стандартні ім’я користувача і пароль: admin.

Включення роутера і перехід в налаштування

На задній панелі пристрою розташовані п’ять роз’ємів Ethernet, використовуваних для підключення стандартних мережевих роз’ємів. Кабель, проведений в приміщення провайдером, підключіть в крайній правий порт, що має маркування «Internet». В інші слоти можна підключити будь-яке мережеве обладнання: домашні комп’ютери, ноутбуки, смарт-телевізори.

Після включення роутера DIR-620 перейдіть в його адмін-панель. Залежно від версії використовуваної прошивки, веб-інтерфейс D-Link відрізняється. На даний момент існує три різні варіанти оформлення сторінки. Точний шлях в меню різних версій може бути різним, але логіка розташування пунктів однакова.

Після авторизації в вікні браузера відкриється сторінка з інформацією про роутере і поточної конфігурацією мережі. Вона містить в собі:

  • IP-адреса маршрутизатора;
  • Статус підключення до Інтернету;
  • MAC-адресу роутера;
  • SSID (назву точки доступу Wi-Fi).

Для переходу до вказівкою параметрів натисніть посилання «Розширені настройки» в правому нижньому кутку сторінки.

Порада! Для швидкої зміни певного параметра на роутері D-Link DIR-620 скористайтеся рядком пошуку.

Підключення DIR-620 до Інтернету

Відкрийте вкладку «Мережа -> WAN »і виберіть використовуваний тип з’єднання. Цю інформацію можна дізнатися у провайдера, який забезпечує доступ в Інтернет. Дані користувача (логін і пароль) вказуються в розділі «PPP». Інші параметри можна не зраджувати, якщо провайдер не надає рекомендованих значень.

Зверніть увагу! Деякі провайдери не вимагають вказувати додаткові настройки для підключення. Рекомендується перевірити наявність з’єднання відразу після включення роутера. Якщо доступ в Інтернет буде успішним, можна пропустити цей крок.

Навчальне відео: Швидка настройка роутера D-Link DIR-620

Налаштування Wi-Fi

В меню «Wi-Fi» перейдіть до розділу «Основні настройки». У першому полі введіть назву бездротової мережі, яку створить D-Link. Виберіть вашу країну зі списку. Чи не пропускайте цей етап, так як від правильного вибору залежить доступний діапазон частот Wi-Fi. Значення пункту «Канал» рекомендується залишити без змін, щоб D-Link DIR-620 автоматично визначав найменш завантажені частоти.

Після цього відкрийте меню «Налаштування безпеки». У списку оберіть протокол мережевий аутентифікації «WPA-PSK2». Нижче введіть пароль, який буде використовуватися при підключенні до Wi-Fi. Збережіть нову конфігурацію натисканням кнопки «Змінити».

Важливо! Обмеження не застосовуються, якщо в рядку «Максимальна кількість клієнтів» зазначено значення «0».

Ссылка на основную публикацию