Super Conqueror – новий досліджуваний Британський ТТ на 10 рівні World of Tanks

Оновлення 9. 20 буде по-справжньому знаковим для «Світу танків». Ажіотаж викликаний тим, що розробники активно проводять ребаланс техніки, переводячи деякі машини в категорію акційних, замінюючи їх новими танками аналогічного рівня. Зміни торкнуться декількох націй. Зокрема, з гілки розвитку важких танків Британії зникне FV215B, який знаходиться на 10-му рівні.

Як заміну гравці отримають Super Conqueror, в даний час проходить випробування на тестовому сервері гри. Заміна планувалася вже давно: ще в 2016 році про це говорив Муразор. Потрібно відзначити, що розробники планують в найближчі 1.5 року ще кілька подібних замін.

Отже, Super Conqueror – це важкий британський танк 10-го рівня з дивовижною історією та унікальними бойовими характеристиками. Проект розроблявся ще в 1949 році, для протидії танкової мощі Радянської армії. Серійне виробництво було запущено в 1955 і за 4 роки на озброєння було поставлено 185 одиниць техніки. Тепер познайомимося з можливостями нового танка.

Super Conqueror тактико-технічні характеристики

Традиційно почнемо з параметрів виживання техніки на полях рандома. Нова «десятка» Британії дещо програє в плані очок міцності свого попередник 2 350 одиниць проти 2 500 у.о. FV215B. Огляд теж трохи «порізали»: до 400 метрів в базовій комплектації. Однак танк залишається вельми далекозорим, крім цього, даний параметр поліпшується установкою додаткового обладнання і прокачуванням екіпажа. До речі, під бронею тяжа розміщуються 4 танкіста.

Швидкість пересування складе 34 км / год, що вказує на непогане співвідношення маси танка до потужності двигуна. Шасі обертається зі швидкістю 26 градусів в секунду. В принципі, якщо судити за цими характеристиками, «британець» виглядає досить маневреним, особливо на тлі деяких однокласників.

Переходимо до озброєння. На Super Conqueror встановлюється 120-міліметрове знаряддя з непоганою пробиває здатністю і скорострільністю. Бронебійний снаряд буде «дірявитимуть» 259 міліметрів броні, зарядивши gold, показник бронепробітія збільшується до 326 мм. У цьому плані, знаряддя не викликає ніяких нарікань і дозволяє впевнено себе почувати в прямій конфронтації з тяжами 10-го рівня.

Альфастрайк виглядає усередненим і становить 400 одиниць утрати. ДПМ теж не можна віднести до кращих показників на рівні: швидкість перезарядки 9.3 секунди дозволить наносити трохи більш як 2 000 шкоди в хвилину. Непогано виглядає досить помірний розкид на 100 метрів і прийнятна швидкість відомості.

Повні значення бронювання представлено на зображенні нижче:

Устаткування на Super Conqueror

Будь-яка техніка в грі, якими б ідеальними не видалися її технічні характеристики, потребує поліпшення. Для цього пропонується вибір додаткових модулів, що встановлюються на танки. Зрозуміло, існують «джентльменські набори» для кожного класу машин, спрямовані на підвищення можливостей і нівелювання недоліків. Super Conqueror є важким танком 10-го рівня, тому радимо такий комплект обладнання:

 • Досилатель – ДПМ явно потребує поліпшення.
 • Стабілізація – удосконалюємо точність знаряддя.
 • Вентиляція – отримуємо комплексний бонус до всіма характеристиками.

Відзначимо, що вибір модулів носить рекомендаційний характер, тому ви можете встановити інші модулі, орієнтуючись на індивідуальні переваги і стиль гри.

Перкі для екіпажу на Super Conqueror

Навчання танкістів також допомагає підвищити бойові характеристики танка. У випадку з SUPER CONQUEROR рекомендується вивчати навички екіпажу в такій послідовності:

Не варто забувати про таку важливу деталь, як бойові витратні матеріали. Спорядження допомагає вижити в самих безвихідних ситуаціях і зберегти міцність машини. Гра не пропонує різноманіття і багатого асортименту, тому завантажуємо стандартний набір:

 • Вогнегасник.
 • Аптечка.
 • Ремкомплект.

Якщо дозволяють фінанси, стандартні варіанти можна замінити голдовимі аналогами. Відзначимо, що міняти засіб пожежогасіння на пудинг з чаєм, з метою поліпшення характеристик чревате наслідками: «британці» добре горять.

Бронювання Super Conqueror

Це дуже важлива складова характеристик важких танків. У цьому плані, SUPER CONQUEROR виглядає вельми неординарно. ВЛД захищає 152-міліметрова бронеплита, розташована під раціональним кутом. В результаті товщина наведеної броні становить близько 300 мм, що істотно підвищує шанси на рикошет і непробиття. Однак нижню лобову деталь танка захищає всього 114 мм, відповідно до цієї частини грізного «британця» будуть пробивати всі кому не лінь. Борти виглядають вразливими: всього 76 міліметрів, що при влучань під прямим кутом не буде серйозною перешкодою. Доповнимо, що борта захищені екранами, тому тяж може досить ефективно витанковивать шкоди ромбом.

З бронюванням вежі справи йдуть дуже непогано. У лобовій проекції можна виявити 279 міліметрів броні, доповнених значною маскою знаряддя. Цікаво виглядають рикошетні «щоки» башти і непогано броньовані командирська башточка. Однак в цій бочці меду є серйозна ложка дьогтю: підстава вежі є найбільш вразливим місцем, яке потрібно оберігати в будь-яких ситуаціях.

Як грати на Super Conqueror

Заднє розташування вежі виразно накладає певний відбиток на геймплей, однак, SUPER CONQUEROR є по-справжньому грізною машиною, яка в умілих руках може доставити противнику чимало проблем.

Отже, ми маємо справу з важким танком, який створений для ведення бою на першій лінії і продавлювання напрямків. З природних причин, Super Conquerorуверенно відчуває себе на міських картах, де можна заховати уразливий НЛД і грамотно виїжджати з-за рогу ромбом. На відкритих локаціях ситуація виглядає трохи гірше: розташування вежі не дає комфортно грати від рельєфу, будуть прилітати хворобливі попадання від артилерії.

В цілому, тяж може впевнено клинчувати з противником, використовуючи перевагу бронювання вежі. Не варто забувати про порівняно непоганих ходових якостях. Super Conqueror цілком може повернутися для захисту бази і своєчасно змінити напрямок атаки. Тому не забуваємо уважно стежити за обстановкою на міні-карті і вчасно реагувати на зміну обстановки.

Відгуки Super Conqueror

Реліз танка тільки планується, тому реальних відгуків гравців про цю машину немає. Однак за тактико-технічними характеристиками вже можна скласти певну думку про можливості Super Conqueror. Для повноти картини, розділимо параметри на дві категорії.

переваги:

 • Відмінний радіус огляду.
 • Непогані ходові показники.
 • Значна бронювання.
 • Точне знаряддя.
 • Потужний альфастрайк.

недоліки:

 • Довга перезарядка, що негативно впливає на ДПМ.
 • Відверто слабкий НЛД.
 • Пожежонебезпека.
 • Нетрадиційне розташування вежі.

Безумовно, Super Conqueror зажадає звикання і недосвідченим танкістам може завдати чимало болю і страждань. Однак в умілих руках, «британець» перетворюється в потужну машину, здатну завдавати тонни шкоди, вміло приймаючи відповідні снаряди на власну броню.

Відзначимо, що тут розглянуті попередні характеристики, які можуть змінитися до релізу танка в грі.

Ссылка на основную публикацию