Супер тест World of Tanks (частина 2)

Друга ознайомча частина про супер тест world of tanks, з інформацією про існуючі різні тести WoT, в чому їх відмінності, а так само які бонуси і як їх можна отримувати на тестуванні.

Які варіанти тестування бувають в World of Tanks

Розбираючи по порядку, до найпершого варіанту віднесемо

«СУПЕР ТЕСТ WORLD OF TANKS«, Потрапити вийде не всім,, а для участі необхідно пройти вступний іспит у вигляді домашнього завдання складається з трьох частин. Де після успішного проходження всього вступного завдання потрібно буде, майже щодня проводити тестування різних моментів гри WoT і описувати в фідбек. Але і бонуси за настільки тяжкий шлях і роботу відповідні, описані пості нижче. На супер тесті тестуються найновіші танки і фичи, які тільки збираються вводити в гру і перевіряється необхідність їх введення.

Другий варіант доступний для всіх любителів WoT, які бажають взяти участь – це «ЗАГАЛЬНИЙ ТЕСТ ОНОВЛЕННЯ 9.15.1«, Будь загальний тест виходить два рази перед кожним релізом поновлення, на ньому тестується тільки те, що буде введено в гру.

Третій варіант доступний тільки для тих, кому пощастить і прийде лист для участі в так званій «Пісочниця WORLD OF TANKS«, Докладний опис відправки заявка пеcочніца World of Tanks, на тестовому сервері проводиться новий баланс техніки WoT, який все так давно чекали, тестування проводиться тільки на 10 рівнях техніки, оновлення на даному тестовому сервері мало не щотижневі, стежте за новинами!

Бонуси при прийнятті участі супер тест world of tanks

Найбільш інтригуюче, навіщо брати участь в супер тесті, витрачати стільки часу на брифінг і написання фідбек.

Все просто, для того щоб залишатися на супер тесті необхідно щомісяця набирати 30 балів. Бали заробляються проходженням тестів простих і складних, так наприклад за простий тест нараховують 1 бал, за складний від двох доя 5 балів. Тестування карт і танків нараховують до 5 балів в залежності від написання грамотного відкликання. Надалі бали змінюються на золото, в співвідношенні 30 = 3000 одиницям ігрового золота. Крім цього, за неперевіреної інформації бали можна міняти на деякі рідкісні танки, такі як КВ-5 або WZ-111, а також після проходження тестування нових танків, через пару тижнів моделі нових танків можуть остаються в ангарі (випадковим чином), за винятком танків 10 рівня.

Ссылка на основную публикацию