Суперкористувач Windows – отримаєте максимум прав для роботи

Суперкористувач Windows: максимум прав для роботи з системою.

Коротенька стаття, яка зобов’язана з’явитися на такому сайті, як цей. Зараз ми створимо для системи такого користувача, якого:

  • не турбуватимуть докучливі повідомлення системи про те, що потрібні права на внесення змін, що дії програм можуть пошкодити комп’ютер, що Не варто довіряти програмам з неперевірених джерел … і т.п. і т.д.
  • ні хвилювати проблеми з ВІДСУТНІСТЬ прав і привілеїв на роботу і збереження змін в системі (ваші права будуть розширені); так, робота з командним консоллю матиме необмежений характер
  • не обмежуватимуть системні настройки, які дозволяють діагностувати цілий ряд проблем через відсутність доступу до системних тек
    не обмежуватиме жодна обліковий запис – гуляйте по комп’ютеру, де хочете.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Ну уявіть собі, що до такої облікового запису отримає доступ хакер через трояна, через віддалений доступ? Або це буде вірус, який отримає можливість заразити і “попрацювати” з усіма файлами системи, які в нормальному режимі і не помітить? Від такого вірусу ви позбутися просто не зможете, і Windows загине безповоротно, забравши з собою все цінне для вас.

Невірні дії самого користувача можуть призвести до наслідків пущі вірусної атаки. І ніяке Засіб відновлення системи вам вже не допоможе
Так що…

Використовуйте обліковий запис суперкористувача WINDOWS ТІЛЬКИ НА АВАРІЙНИЙ або ОСОБЛИВИЙ ВИПАДОК РОБОТИ.

Суперкористувач Windows. Трохи довідки.

У Windows XP і більш ранніх версіях аккаунт адміністратора був тільки один. І більшість з нас користувалися лише їм. Однак з моменту появи Vista в системі з’явився ще один, прихований від очей аккаунт супер-адміністратора. За замовчуванням він вимкнений. Пінгвіноводи знають його як root-користувача. Чому він відключений? У попередженні сказано все.

Включаємо обліковий запис Суперкористувач Windows.

Запускаємо консоль команд (WIN + R – пишемо cmd -> Ctrl + Shift -> клацанням по ярлику). Наберемо команду з урахуванням російської локалізації:

net user адміністратор / active: yes

Можете привласнити пароль і активувати обліковий запис. Я присвоїв пароль 12345 і змусив Windows відображати аккаунт суперкористувача при вході в систему:

net user адміністратор 12345

Суперкористувач Windows. Варіант другий.

Майже все, що описано абзацами вище, можна зробити і через консоль Локальної політики безпеки. Щоб туди потрапити, скористаємося клавішею WIN, набираємо Локальна політика безпеки, переходимо в розділи Локальні політики – Параметри безпеки (Або командою secpol.msc в рядку пошуку WIN + R як альтернатива) і шукаємо настроечку Облікові записи: стан облікового запису Адміністратор:

натисніть, щоб увелічітьАктівіруйте запис, двічі по ній клацнувши і вибравши включений.
Можете перевірити працездатність аккаунта, змінивши обліковий запис користувача:

Пройдіть недовгу процедуру оформлення та установки налаштувань нового користувача і вуаля!

Відключаємо запис суперкористувача командою в консолі:

net user адміністратор / active: no

або в налаштуваннях Локальної політики через Відключено.

Ссылка на основную публикацию