SuperVank огляд та відгуки, як працює додатки для заробітку

На просторах інтернету побачив додаток, які закликає безкоштовно інвестувати з метою отримання прибутку. Мене трохи збентежила така концепція. Як інвестиції можуть бути безкоштовними? На це питання я спробую дати відповідь в цій статті.

Як користуватися і заробити в Supervank?

Все дуже просто. Перший крок створити акаунт, а потім підтвердити його. Реєстрація проста та забере у вас пару хвилин.

ВАЖЛИВО! Якщо ви не знаєте англійську мову не хвилюйтеся, у додатку доступний російською мовою.

Після цього на ваш обліковий запис буде 300.000 EC (валюта додатки).

EC = внутрішня валюта

На даний момент можу сказати що 100.000 EC ~ 0.1 $. При звичайній реєстрації ви відразу отримуєте 300.000 EC, а при реєстрації по промокодом або як його називають код рефера 71BUYG отримаєте 400.000 EC. Інвестувати ви можете максимум половину балансу. Цей дуже розумно, тому що в разі провалу, на вашому рахунку все ще будуть кошти. Інвестиції не єдиний спосіб заробітку. Supervank передбачає заробіток за допомогою перегляду рекламних відео, виведення коштів здійснюється через систему PayPal.

Також можна купувати акції компаній в додатку, тоді і буде дохід. Якщо ви боїтеся помилитися з інвестиціями, існує спеціальний рейтинг, який показує, куди користувачі платформи вкладають найбільш активно. Ще є окремий рейтинг, який показує наскільки прибуткові інвестиції в ту чи іншу компанію. Насправді, все дуже просто. Ви купуєте акції, по події якогось періоду часу вони виростають в ціні, і прибуток ваша! Ніяких складних алгоритмів немає.

Як працює додаток SuperVank

Ще одним плюсом, який виділяє додаток з собі подібних, є те, що немає необхідності вкладати свої власні гроші. Валюту додатки (EC) можна отримати різними способами:

  • За перегляд відео Мега прибуток ви отримаєте 2-4 тисячі EC.
  • За кроки. Так-так, ви правильно прочитали. Чим більше ви пройдете, тим більше отримаєте. Це дуже хороша можливість поліпшити стан свого здоров’я, та ще й виходити за це гроші. Хоча підрахунок іноді поводиться непередбачувано.
  • Перегляд реклами. Ніяк зусиль, дивіться рекламу і отримуєте свої кошти.
  • За перегляд коротеньких рекламних роликів ви теж будете отримувати EC. Зазвичай сума становить близько 4 тисяч, але іноді і більше.
  • Є якась партнерська програма. Запрошуєте людей, за кожного нового користувача, зареєстрованого по вашому посиланню ви отримуєте 200.000 EC.
  • Здається дивним, але за перегляд цитат теж платять. Після перегляду висловлювання знаменитого людини, на ваш рахунок приходять EC.
  • Є можливість отримати бонусні доходи за перегляд реклами. Зазвичай за це дається до 2 тисяч енергії.
  • Повідомлення розкладу. Не уявляю, навіщо це, але свої бонуси теж приносить, а це головне.

Помітив що через пару днів після початку використання, сума нарахувань зменшується в 2 рази. Наприклад, за перегляд рекламних роликів я отримував до 4 тисяч енергії, а зараз максимальний показник 2500.

ВАЖЛИВО! Вивести зароблені кошти можна тільки за допомогою PayPal. Висновок на WebMoney або QIWI, які більше поширені в країнах Східної Європи недоступний.

Мінімальна сума для виведення становить 15 $, що в додатку дорівнює 15 млн EC. Таку суму цілком реально заробити за два тижні, можливо, навіть за тиждень. Головне правильно інвестувати і не забувати про переглядах реклами. А краще за все робити інвестиції малими сумами по 5000-10000 EC в кожну компанію.

Відгуки про Supervank

У зв’язку з тим, що система ще не поширена в російськомовному сегменті, відгуків знайти мені не вдалося. А ось серед іноземців знайшов парочку відео, де видно, як вони виводили гроші. Сам я ще не виводив кошти, так як зареєструвався зовсім недавно, але від себе можу додати, що навряд чи це розлучення, раз App Store пропустив додаток. Якщо розібратися з цим додатком не вийти зверніть увагу на AdvertApp і інші додатки які платять 100%.

Ссылка на основную публикацию