Світ танків шведські танки

В ігровому додатку представлені практично всі можливі танки беруть участь в бойовій сутичці часів другої світової війни. Але розробники не зупиняються і доповнюють ряди все новими і новими бойовими машинами, які належать іншим націям. Так світ танків шведські танки доповнять ангари багатьох гравців своєю присутністю. Судячи з шведської гілці, яка очікується в найближчому оновленні ігрового програми, то бойові машини доповнюють нації, які не беруть участь у часи Другої світової війни.

Але цей факт досить спірне, адже відомо, що поняття імпорту та експорту відомі були ще до 41 року. Тому велика частина танків має велику схожість між собою, при цьому маючи приналежність до різних, а часом і ворожим націям.

Історії відомі так само факти, що для розробки танків були вкрадені креслення розробок за допомогою розвідників, так би мовити «засланих козачків»

Про танки належать шведської гілці, можна сказати, що вони мають певну схожість за рівнями з французами та американцями. У одних була запозичена вежа і в якійсь мірі бойова зброя, у інших бронювання корпусу. Загалом, все можна побачити на власні очі при прокачуванні моделі і проходженні рівнів. Так само як реклама нової гілки на простори інтернету викинуть рекламний ролик, що дозволяє зробити короткий візуальний огляд нових машин.

Від великих шанувальників танкових битв можна отримати коротку письмову інформацію, зазначену в чатах, що шведи вимагають великої прокачування як самих машин, так і екіпажу дана характеристика взята ними з архівних даних і зроблені висновки з історичних фактах.

У веденні чатовского листування геймеру вказують на те, що бойові машини початкових рівнів не призначені для гравців з невеликим бойовим досвідом, і вони не зможуть досить швидко і успішно дійти до машин 9-10 рівня, які своїм оснащенням і можливостями зводять з розуму танкістів однієї своєї рекламою. Але гілка ще не запущена і класи машин не повністю наповнені танками.

Так що варто залишити трохи місця для особистих домислів, які ще додаткові модифікації пройдуть шведські бойові машини

Адже розробники не дають точної інформації про всі достоїнства і недоліки танків в новій гілці.

У висновку можна сказати, що світ танків шведські танки доповнили певної невизначеністю. Адже запуск шведської гілки не раз переносився.

Ссылка на основную публикацию