Символи для ників в однокласниках: як використовувати?

Якщо ви вже давно зареєстровані в одній або декількох соціальних мережах, рано чи пізно вам може набриднути одноманітність їх використання. Нерідко кожному з нас хочеться новизни, чогось такого, що змусить по-новому поглянути на свою сторінку. Один із способів внести різноманітність – змінити свій нік, написавши його незвичайними символами!

Б’юся об заклад, вам неодноразово траплялися на очі сторінки, де нік або навіть все ім’я написане не стандартно похмурим шрифтом, а хитромудрим, а тому привертає увагу. Можливо, вам здавалося, що зробити такий же під силу лише досвідченим користувачам? А ось і ні! І зараз ви самі в цьому переконаєтесь, адже я розповім про те, де взяти символи для ників в Одноклассниках і як використовуватися їх за прямим призначенням!

Де взяти символи

Отже, якщо ви задумалися, де взяти прикольні символи для незвичайних ників в Одноклассниках, я із задоволенням надам вам парочку наведень.

  1. Само собою, коли під рукою є Інтернет, просто гріх ним не скористатися. У всесвітній павутині ви знайдете величезну кількість сайтів і навіть форумів, де інші користувачі діляться символами, які можна використовувати в будь-яких соціальних мережах, не тільки в ОК. Діляться вони зазвичай безкоштовно, що вдвічі приємніше. Тому в разі якщо з вас просять оплату, просто закрийте цей сайт, шукайте інші джерела.
  2. А можна зробити ще простіше, не використовуючи навіть Інтернет. Справа в тому, що різні значки і символи є практично на кожному комп’ютері, про що ви, ймовірно, навіть не здогадувалися. Перейдіть за наступним шляхом: Пуск – Програми – Стандартні – Службові – Таблиця символів. У рядку Шрифт вибираєте будь-який вподобаний, кожному відповідає свій набір символів. Як ви розумієте, останніх тут зібрано сила-силенна, вибрати зможе кожен!

Як використовувати символи

Припустимо, що ви вибрали символи, які хотіли б використовувати для позначення свого ника, але що робити далі? Якщо ви скористалися першим способом, тобто, знайшли символи, скажімо, на якомусь форумі, просто копіюєте його і вставляєте в рядок редагування ника або імені на своїй сторінці в Однокласниках. До речі, хочу звернути вашу увагу, що дії Копіювати / Вставити не потрібно виконувати, використовуючи в якості посередника документ Word, Excel і т.п. Справа в тому, що більшість таких значків зчитуються тільки в інеті, а в документі вони перетворюються в звичайні квадратики. Так що ніяких посередників, дійте безпосередньо!

Якщо ви вирішили скористатися наявними можливостями свого комп’ютера, і знайшли там таблицю символів, просто клікніть на вподобаний значок, тим самим виділивши його, і натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl + C. Тепер клацніть мишкою там, де за вашою задумом повинен стояти цей символ, і затисніть Ctrl + V. Ось так ось по черзі поступите абсолютно з усіма символами, які будуть складати ваше ім’я або нік в Одноклассниках.

Ссылка на основную публикацию