Синхронізація в Яндекс браузері – як включити / вимкнути

Напевно, запускаючи Яндекс браузер ви бачили в ньому кнопку “Синхронізація” в меню, і задавалися питанням – що це таке і для чого потрібно? Насправді, дана функція є майже у всіх сучасних браузерів і є просто необхідною, оскільки несе дуже важливу місію. Вона дає можливість зберігати всі ваші дані, що включають настройки браузера, історію перегляду сайтів, куки, кеш, збережені закладки, часто відвідувані сайти і взагалі всю важливу інформацію на спеціальному веб-сховище. Тому, якщо трапиться якась ситуація і всі дані будуть втрачені, ви зможете відновити їх без проблем, використовуючи представлену функцію. До того ж, синхронізація в Яндекс браузері зручна тим, що всі дані, які ви збережете локальному сервері, можна імпортувати на будь-які інші пристрої, наприклад, телефон, або планшет.

Синхронізувавши свої дані всього один раз, ви можете бути впевнені в тому, що в будь-якій ситуації зможете їх повернути все в кілька клацань. Нижче буде детально розписано, як включити синхронізацію, як її налаштувати, як імпортувати дані і використовувати інші можливості даної функції.

Створюємо аккаунт (якщо його немає)

Щоб включити синхронізацію Яндекс браузері, потрібно обзавестися аккаунтом в сервісах Яндекс. Якщо у вас вже зареєстрована обліковий запис, ви можете сміливо пропускати цей крок і переходити до наступного. Якщо аккаунта в Yandex у вас немає, то перед тим як приступати до синхронізації, його потрібно отримати. Для цього слідуємо інструкції:

 1. Заходимо на сторінку реєстрації в Яндексі, адреса цієї сторінки https://passport.yandex.ru/registration-new?mode=register.
 2. Там буде видно форма реєстрації та відповідні поля. Заповнюємо їх, вводимо – ім’я, фімілію, логін, номер телефону, підтверджуємо номер.
 3. І тиснемо кнопку “Реєстрація“.

Все, ви успішно завели обліковий запис і отримали доступ до безлічі сервісів, в тому числі і до синхронізації налаштувань яндекс браузера.

Як включити синхронізацію

Тепер можемо сміливо приступати до процесу включення функції. Щоб зробити все правильно, слідуйте інструкції і у вас все вийде.

Крок 1. Запускаємо Яндекс Браузер, якщо він ще не запущений.

Крок 2. У верхньому правому куті бачимо значок налаштувань у вигляді трьох смуг, розміщених по горизонталі. (Іконка може бути інший, залежно від версії встановленого оглядача). Робимо клік по ньому і переходимо до кроку нижче. Є більш складний спосіб, заходимо в “налаштування“І в самому верху тиснемо кнопку”налаштувати синхронізацію“.

Крок 3. Висунувся невеликий список, де треба знайти і натиснути на пункт під назвою “Синхронізація“.

Крок 4. Після кліка по відповідній вкладці ви будете переадресовані на сторінку авторизації. Вводимо дані від свого облікового запису на натискаємо кнопку входу. В полі “Логін“Введіть той логін, який ви вибрали при реєстрації, вводити, з @ yandex.ru. Ну в поле “пароль“, Що вводити, пояснювати не потрібно.

Крок 5. Після входу, на екрані буде віконце з пропозицією встановити яндекс.диск. Його можна встановлювати на комп’ютер, телефон і навіть планшет. Рекомендуємо зробити це. Тоді ви завжди швидко і легко зможете управляти своїми збереженими даними і навіть зберігати там свої файли. Якщо вас це не потрібно, тисніть на “Закрити вікно“. У деяких випадках цього вікна може не бути, а відразу буде запропоновано включити синхронізацію, робимо, як на скрині.

Крок 6. Вуаля, синхронізація успішно включена. Але хочемо звернути вашу увагу, що її можна налаштовувати. А як це зробити, дивіться нижче.

Налаштування синхронізації в Яндекс браузері

Після включення синхронізації, в браузері з’являється можливість налаштувати, які саме дані зберігати. Щоб приступити до налаштування робимо наступне:

 • Заходимо в настройки в Яндекс браузері. Зробити це можна, натиснувши на значок панелі швидкого запуску, вгорі праворуч в браузері.
 • У разі, якщо встановлено, ви побачите щось на зразок цього – “Ввімкнули синхронізацію з аккаунтом …“І Кнопка відключення, а також кнопка”Показати параметри“.
 • Ось якраз остання кнопка нам і потрібна. Натискаємо на неї, щоб розгорнути список.
 • На екран розкрилися пункти, біля яких стоять галочки. Щоб скасувати синхронізацію якихось даних, зніміть біля нього галочку.

Також там же можна і видалити всі збережені при синхронізації дані. Для цього натисніть “Показати дані“І натисніть на посилання”вилучити“. У відкритому віконці підтвердіть свою дію і дані будуть успішно очищені.

Щоб відключити синхронізацію Яндекс браузера, натисніть на кнопку “Відключити”, яка знаходиться там же в налаштуваннях.

Синхронізація Яндекс браузера між пристроями

Як, вже говорилося нижче, в браузері від Яндекса, можна без проблем імпортувати дані на інші комп’ютери, смартфони та планшети. Як це здійснити, ми зараз і розберемо.

Насправді, це просто, як клацнути пальцями. Якщо потрібно синхронізувати дані на іншому пристрій, все, що від вас вимагається, запустити Яндекс браузер і увійти в свій аккаунт описаним в статті чином (налаштуванняувімкнути синхронізаціюУвійти в обліковий запис).

Більше ніяких дій робити не потрібно. Всі дані будуть завантажені на пристрій, на якому ви ввімкнули синхронізацію даних в автоматичному режимі. Все, що потрібно від вас, це просто почекати кілька хвилин, поки інтернет-браузер завершить процес завантаження даних закладок, паролів, історії і т.д. на пристрій.

Імпорт даних з інших браузерів і HTML-файлу

Ще одна з корисних можливостей Яндекс оглядача – імпорт даних з іншого браузера, або з файлу формату html. Таким чином, ви можете легко переносити всі дані з будь-якого іншого браузера в Яндекс.

Це дуже зручно, особливо коли, ви вирішите поміняти свій браузер і почати користуватися Yandex Browser, а настройки, закладки та інше бажаєте зберегти. У підсумку, не доведеться переносити всі закладки, паролі та інше вручну.

Як імпортувати дані в Яндекс Браузер:

 • Переходимо в настройки браузера. Як в них зайти, написано в цій статті вище.
 • Скролл вниз сторінки, поки не побачимо пункт “профілі“.
 • У цьому підрозділі є кнопка “Імпортувати закладки та налаштування“. Натискаємо на неї мишкою.
 • Відкрилося ось таке віконце.
 • У ньому треба вибрати з якого браузера буде завантажувати настройки і інші дані. Також треба вибрати які саме дані ви хочете вивантажити в Яндекс Браузер.
 • Після вибору натискаємо “перенести“.
Ссылка на основную публикацию