System Volume Information – що це? Як очистити папку?

Багато папки на вашому комп’ютері, зокрема системні, містять не тільки корисні файли, але іноді застарілі дані. Щоб звільнитися від сміття, застарілих точок відновлення і просто непотрібних файлів ви можете скористатися спеціальним інструментом системи або зробити більш складні дії в ручному порядку. Отже, що ж із себе представляє папка System Volume Information? Як очистити папку?

Таке сховище інформації, як папка System Volume Information, має свою мету.

[Note] Папка призначена для запису контрольних точок відновлення, що дозволяють відкотитися до них через певний проміжок часу. [/ Note]

Також, коли ви відключаєте службу, вона резервується, на випадок відновлення роботи, в цю папку. Основні файли цієї папки займають записи про зміни в програмах.

Для чого використовується System Volume Information?

Папку System Volume Information ви зможете знайти на кожному віртуальному диску, що дозволяє більш гнучко управляти системою. Отже, цей підхід відкриває нам нові двері, ви можете використовувати це резервне сховище тільки для важливих файлів, а в інших розділах просто відключити цю функцію. Місце дислокації цього масиву інформації – це корінь кожного вашого диска.

Всі ми знаємо, що після установки нової Windows, система просто літає, а в міру віку пригальмовує. Таке «старіння» системи і пов’язане з захаращення дисків, оперативної пам’яті і інших запам’ятовуючих пристроїв. Щоб запобігти подібній проблему, ви можете зменшити максимально допустимий обсяг пам’яті, займаний цією папкою. Завдяки такому підходу ви зможете забути про ці нюанси довгий час, адже інформація, у міру заповнення папки, буде просто перезаписуватися, зберігаючи свою актуальність.

Крайнім випадком, але максимально ефективним для звільнення місця, є повне відключення функції захисту системи.

[Tip] Наслідками такого рішення можуть бути: відсутність більш ранніх точок відновлення системи, неможливість відкотити драйвера або програми, непередбачувана робота деяких служб. [/ Tip]

Якщо ви є власником невеликого жорсткого диска і вам потрібно вивільнити місце під певний додаток, вам слід провести відключення функції, але рекомендується залишати її, хоча б для системного розділу. При застосуванні цього засобу вам будете максимально захищені і, в той же час, диск істотно не буде заповнений цим розділом.

Крім цього, вам слід знати, що видаляти вручну елементи папки затія не з кращих, адже для цього є спеціальний інструмент, який не потребує від вас багато знань-дій для досягнення поставленого результату.

Як включити видимість системних папок?

Якщо у вас є бажання побачити цю папку, у вас повинні стояти відповідні налаштування відображення. Змінити їх вам потрібно, виконавши все за інструкцією:

1. Перейдіть в будь-яку папку, краще відразу в корінь розділу будь-якого вашого логічного диска;

2. Натисніть пункт меню «Упорядкувати»;

3. Клацніть по опції «Параметри папок і пошуку»;

4. Перейдіть в вкладку «Вид»;

5. Поставте галочку в рядку «Показувати приховані файли, папки і диски»;

6. Також приберіть галочку з рядка «Приховувати захищені системні файли»;

7. Натисніть кнопку «Застосувати».

Ви повинні після цього побачити папку System Volume Information і інші файли, але доступу до них у вас все одно немає, так як дозволено його переглядати і редагувати тільки системі. Таким чином ви не зможете дізнатися навіть який обсяг інформації вона містить, весь час буде писатися 0 байт.

Як отримати доступ до папки System Volume Information?

Для того, що б відкрити доступ користувачеві до цієї папки вам слід:

1. Перейдіть в корінь диска і натисніть правою кнопкою миші по папці System Volume Information;

2. Виберіть пункт «Властивості»;

3. Перейдіть на вкладку «Безпека»;

4. У вас буде вказано в списку користувачів, що мають доступ до розділу, тільки «система», натисніть кнопку «Змінити»;

5. Пройдіть далі натиснувши кнопку «Додати»;

6. В поле, яке у вас вибрано в фокус, введіть ім’я користувача, якому ви хочете дозволити доступ і натисніть кнопку «Перевірити ім’я»;

7. Якщо все правильно, натисніть «Ок» і погодьтеся зі всіма попередженнями;

8. Після цього в вкладці «Безпека» додатися користувач, який має доступ до папки, виберіть його;

9. У нижньому вікні привілеїв, вкажіть для користувача «Повний доступ», поставивши відповідну галочку.

Ставтеся з обережністю до ручного редагування системних папок, вони не просто так були заблоковані в доступі від користувачів. У цій папці нічого критичного ви не видалите для роботи системи, але якщо будете відновлювати її, у вас це не вийде без необхідних файлів, елементів, які розташовуються тут.

[Tip] Крім усього іншого, відкриваючи доступ користувачеві до системних папок, ви також відкриваєте дірку для вірусної активності, адже віруси також на ваших правах можуть використовувати, змінювати і видаляти файли. [/ Tip]

Очищення папки System Volume Information

1. Натисніть кнопку «Пуск»;

2. Виберіть з меню посилання «Мій комп’ютер» і натисніть на неї правою кнопкою миші;

3. Зі списку опцій вас слід вибрати останню, під назвою «Властивості»;

4. Далі перейдіть на вкладку «Захист системи»;

5. Виберіть потрібний вам розділ дискового простору і натисніть кнопку «Налаштувати»;

6. Перед вами відкриється вікно, в якому ви можете видалити попередні файли, використовуючи відповідну кнопку.

Задати потрібний вам розмір займаного місця папкою System Volume Information і видалити попередні файли, ви можете в цьому ж вікні, також є відключення захисту системи. Для того, щоб видалити цей масив інформації і в інших місцях, просто вкажіть інший елемент, зі списку, на вкладці «Захист системи».Якщо у Вас залишилися питання по темі «System Volume Information – що це? Як очистити папку? », То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию