Т-54 – гайд, ТТХ, різні тактики по Радянському середньому танку 9 рівня World of Tanks

Т-54 або в простолюдді «ТАРГАН» – цей середній танк з відмінною динамікою, що забезпечує варіативність ведення бою і здатний підлаштовуватися під різні тактики, як агресивні, так і гри від другої лінії.

Т 54 тактико-технічні характеристики

За своїми технічними параметрами, характеристики Т-54 виглядає цілком стандартними на тлі своїх однокласників. Тут присутній непоганий запас міцності і цілком пристойний радіус огляду, який можна збільшити до максимуму. У плані бронювання т-54, все виглядає цілком пристойно. На особливу увагу заслуговує досить міцна вежа рикошетне форми, що при виборі правильної позиції гарантовано забезпечить противнику купу Не пробита і рикошетів.Корпус виглядає м’якше, однак, верхня лобова деталь розташована під правильними кутами, що дозволяє непогано витанковивать шкоди в певних ситуаціях. Нижню лобову деталь, картонні борту і корму краще приховувати: танковать цими місцями можна тільки під дуже хорошими кутами, тому краще не ризикувати. Необхідно відзначити і хороші швидкісні показники – машина непогано розганяється з місця і впевнено тримає крейсерську швидкість. Ці характеристики досягаються за рахунок потужного двигуна. До речі, динаміка і маневреність у Т-54 знаходяться на вищому рівні.
Потрібно уточнити, що радянський Т-54 має і приємні бонуси: вежа, двигун і знаряддя встановлюються без прокачування і покупки ходової частини.

Вибір гармати для Т-54

У плані озброєння СТ-шки теж все виглядає досить неординарно. На розсуд гравців пропонується дві варіації баштового знаряддя, що володіють схожими технічними характеристиками. Однак якщо уважно вивчити всі параметри, перше знаряддя є прохідним: тут має незначну перевагу в плані бронепробітія, але помітна істотна просадка точності і ДПМ.Тому очевидним вибором є установка Д-10 Т2С, яке допоможе повністю розкрити всю красу гри на Т-54. Тут помітна легка нестача бронепробітія, але недолік можна нівелювати завантаженням голдових боєприпасів. До слова, нанесенням позамежного разового шкоди Д-10 Т2С похвалитися не може, але ця особливість з лишком компенсуватися відмінною скорострільністю. У базовій комплектації, Т-54 без проблем може надомажіть до 2 500 шкоди за одиницю часу.

Точність і мінімальний розкид дозволяють впевнено наносити шкоди в русі. Крім цього, ці показники можна довести до ідеалу, встановивши відповідне обладнання і прокачавши правильні навички екіпажу. Однак в цій бочці меду, є невелика ложка дьогтю: кути вертикального наведення далекі від досконалості. Знаряддя має кут відміни в 5 градусів, що негативно впливає на рівень комфорту в грі.

Вміння екіпажу (навички) Т-54

До вибору навичок екіпажу теж варто підходити з максимальною відповідальністю. Рекомендований набір умінь для чотирьох членів екіпажу наступний:Командиру – навик «шостого почуття».
Навідникові – навик «Плавного обертання башти».
Механіку-водію – навик «плавного водіння».
Радистові (заряджаючий) – навик «радіоперехоплення».
Крім індивідуальних перків, варто викачати «бойове братство»,«маскування»,«ремонт».При виборі витратних матеріалів годі й відхилятися від стандартного комплекту спорядження: вогнегасник, ремкомплект, аптечка. До речі, горить танк вкрай рідко, тому вогнегасник можна замінити доппайком, щоб ще накрутити відсоток до вмінь екіпажу.

Т-54 обладнання

Щоб перекрити наявні недоліки, оптимальним варіантом буде такий вибір додаткових модулів:

 1. досилатель – допоможе зробити шкоди в хвилину більше страхітливим.
 2. стабілізація – дасть бонус до точності знаряддя при стрільбі в русі.
 3. вентиляція – кратно підвищує все характеристики машини на 5%.

В якості альтернативи вентиляції можна поставити просвітлені оптику, але цей вибір залишається на розсуд гравця: з оглядом у Т-54 і так все йде дуже непогано.

Як грати на Т-54

Якщо техніку волею рандома закинуло в топ, необхідно докласти всіх зусиль, щоб максимально реалізувати ДПМ. Для цього не варто кидатися вглиб битви, а розгорнувши корпус під правильним кутом методично розстрілювати супротивників. Примітно, що при постановці ромбом, низькорівневі вороги не зможуть пробити НЛД і борти. При цьому зависати на одному місці надовго не варто: дах добре приймає попадання від арти. Тому тактика може виглядати так: засвіти противника, 2-3 прицільних постріли і зміна позиції зі зникненням з засвіти.При буцанні з тяжами, можна використовувати два ефективних прийому:

 1. «змійка»- рух зигзагом при зближенні з противником, коли Т-54 сходиться з тяжем, останній зазвичай відправляється в ангар.
 2. «Рукавичка»- прямолінійний рух до одного борту. Коли противник зводиться і бере потрібне випередження, різка зміна курсу на інший борт. Тяжі повільно перезаряджаються і змінюють вектор обстрілу. Тому є час відверто потріпати неповороткого важкоатлета.

Т-54 відгуки і висновки

Провівши аналіз переваг і недоліків радянського середнього танка Т-54 і на підставі розглянутих характеристик, можна зробити перші висновки. Помітно, що переваг у Т-54 помітно більше, однак, і відверто слабкі сторони в техніки теж є. Щоб уявити картину в цілому, має сенс підсумувати всі особливості, вивівши плюси і мінуси в окремі категорії.

переваги:

 • Непогані параметри бронювання, особливо в області вежі.
 • Динаміка, маневреність і швидкість.
 • Практично ідеальний радіус огляду.
 • Порівняно непоганий ДПМ.
 • Високі показники стрільби: стабілізація знаряддя, точність, швидке зведення.

недоліки:

 • Низьке бронепробітіе базовим снарядом.
 • Невеликий шкоди (разовий).
 • Відверто слабкі УВН.

На підставі цих особливостей, гравцям потрібно вибирати обладнання і перки екіпажу, з таким розрахунком, щоб перекрити недоліки і поліпшити сильні сторони.

Ссылка на основную публикацию