Т-54 перший зразок – огляд, обладнання, перки (вміння екіпажу), чи варто купувати?

Радянський середній преміум танк 8 рівня World of Tanks, що не пільг.

Т-54 перший зразок гайд

Якщо розглядати Т-54 1 зразок в цілому, то нудним і нецікавим цей танк назвати не можна. Машина привертає увагу відразу декількома цікавими параметрами. Цілком природно, що розробники не вводять в гру повністю вчинені танки, тому у Т-54 першого зразка є ряд недоліків. Зокрема, це дивно маленький для СТ-шки огляд: всього 360 метрів. Варто відзначити, що навіть правильний підбір перків і додаткового обладнання не вирішує проблему і не дає танку «прозріти». Другий істотний недолік – це динаміка. При цьому машина досить непогано розганяється і тримає гарну максимальну швидкість. Однак гарне бронювання лобової частини зіграло злий жарт, тому потужність двигуна явно не вистачає для досить важкої машини. Запас міцності у танка стандартний, тому цей параметр життєздатності в бою не викликає нарікань.

Знаряддя 100 мм Д-10Т-К

У плані озброєння, Т-54 першого зразка здивувати не може. Ми маємо не найкращу гармату в грі, бронепробітія якої не вистачає вже на дев’яту рівні. Відповідно доведеться запасатися великою кількістю голди, щоб комфортно почувати себе в високорівневих боях. Однак ми маємо справу з прем танком, який при грамотній грі з лишком окупить всі витрати на боєкомплект і поповнити скарбничку гравця пристойною кількістю срібних кредитів. Крім низького бронепробітія, знаряддя має відверто слабкі показники точності і стабілізації. Кути відмінювання становлять 6 градусів: в принципі непогано, але хотілося б більшого. ДПМ також не може похвалитися еталонними показниками: 1 875 шкоди в хвилину.

Бронювання Т-54 перший зразок

Розберемо показники наведеної броні. Лобове бронювання корпусу і башти безперечно викликає глибоку повагу, при цьому потрібно враховувати, що мова йде не про важки, а про повну загальну середню танку. Грамотне розташування верхніх і нижніх бронелистів, значна маска знаряддя, що повністю закриває передню частину вежі. Ці особливості дозволяють впевнено витанковивать шкоди від однокласників, ловити непробиття від деяких дев’яток. З десятками буде складніше, але тут немає нічого дивного.

Т-54 зразок перкі

Набір перков екіпажу виглядає досить стандартним. При прокачуванні навичок потрібно приділити увагу ремонту, підвищити прохідність на важких грунтах, поліпшити показники точності знаряддя.З вибором спорядження теж все виглядає цілком очікувано. При цьому потрібно враховувати, що Т-54 першого зразка горить не часто, тому вогнегасник можна замінити, що підвищить слабкі характеристики машини.

т 54 перший зразок обладнання

Щоб нівелювати всі недоліки, потрібно правильно підібрати додаткового обладнання. Зокрема, нам потрібно збільшити ДПМ і точність стрільби, збільшити дальність огляду. Тому рекомендований вибір обладнання буде виглядати так: Крім цього, можна замінити просвітлені оптику, можна замінити на. Це допоможе трохи поліпшити все характеристики танка, якщо звичайно прокатаю у екіпажу навик «Бойового Братства».

Як грати на т 54 зразок

Т-54 перший зразок – це танк вогневої підтримки, на що вказують характеристики машини. Зважаючи на слабкий радіусу огляду ми не можемо першими виявити противника. Непогану лобову броню, танки 9-10 рівнів будуть пробивати без особливих зусиль. Тому не варто лізти на рожен, набагато ефективніше буде ховаючись за спинами важко броньованих сокомандніка, допомагати їм продавлювати напрямок.При відкритій конфронтації з технікою противника не потрібно стояти статично: постійно зміщується і пританцьовуйте, ускладнюючи вицеліваніе вразливих зон. При цьому борту краще не підставляти зовсім: тут немає броні, тому снаряди будуть заходити з повним втратою.
В іншому діємо як звичайний середній танк: міняємо фланги, підтримуємо союзників, і якщо потрібно повертаємося для захисту бази. Хороша максимальна швидкість дозволяє виконувати такі запаморочливі маневри. Однак при виборі позиції не забуваємо про артилерію: хороший валізу цілком може відправити танк в ангар.

т 54 перший зразок відгуки

Щоб отримати повне уявлення про можливості Т-54 перший зразок, має сенс зробити аналіз сильних і слабких сторін техніки. Почнемо з позитивного.
переваги:
• Відмінні показники лобового бронювання.
• Цілком прийнятний разовий шкоди.
• Непогана максималка.
• Низький силует з хорошими кутами бронелистів.

недоліки:
• Залежність від голди зважаючи на низький бронепрбітія.
• Далеко не ідеальна точність.
• Слабка динаміка.
• Відверто низький радіус огляду.

Крім цього, машину не нагородили пільговим рівнем боїв, тому зустрічатися в Рандома з непробивними десятками доведеться досить часто. Чи гідний Т-54 першого зразка місця в ангарі гравців, питання спірне і неординарний. Якщо метою покупки є фарм, краще вибрати іншу машину. Однак для динамічної і грамотної гри, танк підходить на всі 100%.

Ссылка на основную публикацию