T78 преміум танк ПТ-САУ 6-го рівня США

2019 рік тільки почався, а на супертест заявлений вже другий прем танк. На цей раз додаток очікується у американців. На тестування заявлений танк ПТ САУ 6-го рівня Т78. Техніка заявлена ​​в якості рухомої машини з непоганим разовим втратою.

Машина позиціонується в якості повноцінної заміни легендарному «Хеллкату». Схожість простежується в компонуванні і візуалізації техніки. Тут також встановлено повноповоротна відкрита рубка, простежуються відмінні показники маскування.

З огляду на, що ПТ тільки заявлена ​​на тест, базові характеристики можуть змінитися до моменту релізу. Однак певна думка про можливості нового према можна скласти вже зараз.

Т78: тактико-технічні характеристики

Почнемо наш невеликий гайд по Т78 з розгляду базових характеристик. Отже, маса ПТ-шки становить 25 тонн, і в моторному відділенні встановлено досить продуктивний дизель, потужністю 550 «конячок». Співвідношення маси техніки до продуктивності движка дає значення в 21.8 л. с. Завдяки цьому, «американець» зможе досить швидко розганятися до максимальних 55 км / год.

Запас міцності нам пропонують в 600 одиниць. Це трохи менше, ніж у інших «шісток», але в цілому, кількість ХР укладається в концепцію 6-го рівня. На окрему увагу заслуговує коефіцієнт непомітності. Значення маскування становить 31.8% для статичної машини.

Відразу відзначимо, що цей показник приведений з урахуванням прокачаного до 100% екіпажу і встановлених модулів, але виглядає маскування дуже гідно. Радіус огляду складає 370 метрів, і також не викликає нарікань.

Розібравшись з основними положеннями, познайомимося з озброєнням. На Т78 WoT встановлюється 90-міліметрове знаряддя Gun M3. Заявлена ​​стабілізація гармати виглядає дуже непогано, що гарантує максимально ефективне ведення вогню в русі. Зводиться знаряддя за 1.7 секунди, розкид становить 0.36 метра на сотню. При стрільбі бронебійними снарядами, ПТ зможе пробивати 160 міліметрів броні.

Якщо не поскупитися і взяти запас подкаліберов, це значення може бути збільшена до 221 мм. З огляду на, що розробники не припускають робити Т78 пільговиком, ПТ-шка буде часто потрапляти до «вісімки», тому Голда знадобиться зі 100% вірогідністю. Разовий шкоди становить 240 одиниць, що з урахуванням скорострільності в 7.5 пострілів в хвилини забезпечує ДПМ на рівні 1 800.

У плані бронювання в техніки спостерігаються великі проблеми. Зокрема, лобову і бічну проекції корпусу захищають 25-міліметрові бронелисти. Подивившись на ВЛД можна помітити претензію на грамотне розташування бронелистів, але кут нахилу не здатний захистити ПТ навіть від танків 4-го рівня.

Вежа виглядає надійнішою: 76 міліметрів броні створюють ілюзію захищеності. Однак відкрита рубка завжди була ласим мішенню для арти і танків з фугасніцамі. Шанувальники КВ-2 і «японців» O-I виразно зрадіють, коли в Рандома з’являться Т78.

Устаткування і перки для Т78

Щоб підвищити ефективність нового прем танка, потрібно відповідально підходити до вибору обладнання і навчання екіпажу.

У плані обладнання все виглядає просто. Ми рекомендуємо спробувати таку збірку:

 • Досилатель. Для прем танків скорострільність ніколи не буває зайвою. Завдяки цьому модулю, можна набагато інтенсивніше поповнювати ігрову скарбничку сріблом.
 • Просвітлена оптика. Для ПТ вкрай важливо виявляти противника першим. З огляду на, що нам пропонують досить рухливу машину, цей модуль явно не буде зайвим, адже «просветлёнка» працює навіть в русі.
 • Приводи наведення. Це обладнання незамінне для активного стилю гри, і помітно підвищує ефективність стрільби в русі. Якщо ви віддаєте перевагу Засадний тактику, слот можна залишити для маскувальною сітки або стереотруби.

При прокачуванні екіпажу, в першу чергу має сенс вивчити ремонт і пожежогасіння. Техніка не може похвалитися хорошим бронюванням, тому поранення екіпажу і крит внутрішніх модулів будуть частим явищем. Після цього ставимо прокачуватися «Бойове братство», потім можна переходити до профільних навичок.

Підіб’ємо підсумки по Т78

В цілому, машина досить цікава, і виразно зацікавить танкістів, які встигли занудьгувати по «Хеллкату», і в цілому, вважають за краще грати на рухомих ПВ. Однак у цієї техніки є свої переваги і недоліки.

плюси:

 • Непогана швидкість і динаміка;
 • Відмінний рівень маскування;
 • Гідна стабілізація знаряддя;
 • Щодо непоганий ДПМ;
 • Хороша далекозорість.

мінуси:

 • Відсутня пільговий рівень боїв;
 • Частенько доведеться грати на Голді, що знижує прибутковість;
 • Немає броні від слова ніде;
 • Відкрита рубка.

Якщо дивитися об’єктивно, Т78 може зацікавити гравців. Це динамічна машина, здатна в умілих руках перетворитися на грізну зброю. Головне, при виборі позиції завжди продумувати шляхи безпечного відходу. Всього одне влучення фугасом, і Т78 відправиться в ангар.

Ссылка на основную публикацию