Таймер виключення комп’ютера – PowerOff

У мене часто відбувається ситуація, коли ставлю, доводиться її скасовувати, через тривалість даної процедури.

Ще б пак, адже треба перевірити пару мільйонів файлів на 1 Тб обсязі. До речі ось-ось вийде стаття про кращому сканері комп’ютера на віруси. Не забудьте щоб не пропустити.

Так що виникла необхідність запланувати виключення ПК, тільки не в певний час, а саме в той момент коли перевірка на віруси закінчиться.

Побродивши по просторах інтернету, я швидко прийшов до висновку, що програма PowerOff відмінно підійде для даного завдання.

Отже, викачуємо таймер вимикання комп’ютера PowerOf і починаємо чаклувати 🙂

Таймер виключення комп’ютера – PowerOff запускається без установки, так що розпакувати архів, можете відразу приступати до справи.

Не дивлячись на свої мінімальні розміри (менше одного Мб), програма багатофункціональна і досить добре продумана.

При першому запуску, очі розбігаються від різних налаштувань, але це тільки на перший погляд. Зверніть увагу на правий верхній кут, там ви поведіть статус, тобто що в даний момент запущено і як працює.

Поруч знаходиться стандартний таймер, за допомогою якого можна вказати програмі, через який час відключити систему.

Якщо замість відключення, Вам необхідний перехід в сплячий режим або перезавантаження, то трохи нижче таймера, Ви можете це вказати. За замовчуванням варто вимикання.

Таймер виключення windows

Справа стоїть та настройка, яка нас цікавить в даний момент. А саме залежний таймерцей таймер реагує на роботу процесора.

Тобто, якщо Ви проводите дефрагментації, архівацію, перевірку на віруси, копіювання і т.д, то встановіть поріг в 20Когда процесор буде завантажений менш ніж 20% таймер вимикання комп’ютера спрацює.

Щоб програма спрацювала, Вам достатньо поставити галочку в пункті Мінімальне завантаження процесораі згорнути програму. Програма згорнеться і почне чекати, коли процесор закінчить роботу.

Крім того в програмі PowerOff є планувальник, якщо необхідно буде виконати якесь завдання в певний час, то цей пункт для вас.

Ссылка на основную публикацию