Танос буде переможений в «Месники 4» і відомо, як в цьому допоможуть подорожі в часі

Всі ми вже неодноразово чули про те, що в четвертих «Месники» буде задіяно подорож у часі, так як численні витоки просто кричать про це. Однак лише недавня фанатська теорія розкрила, як саме це допоможе зупинити Божевільного Титана. Зрозуміло, висунута вона була користувачем порталу Reddit, який назвався sfmarch07. Він поєднав все, що було сказано раніше, і пов’язав це в одну велику теорію, яка багато що пояснює. Так, за словами фаната, всі кінофільми MCU зосереджені на тому, що Ніку Ф’юрі завжди відомо набагато більше про те, що станеться в майбутньому, ніж він говорить. Саме з цієї причини він зайнявся збором людей з суперздатностями з усіх кінців земної кулі, чому присвятив довгі роки.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

 Про знаменитому натисканні Таноса Ф’юрі було відомо ще в 90-х роках, коли відбулася його зустріч з Керол Денверс. І це пояснює те, що Нік не був здивований тому, що сталося в Війні нескінченності, а поспішив зробити те, що повинен був. Так, за версією фаната, Доктор Стрендж раніше вже відвідав Ф’юрі, розповівши про те, що гряде. Усі наступні роки глава щита готувався до прибуття воєначальника.

У плані Верховного Мага беруть участь всі картини кіновсесвіту Marvel, дія яких розвивалося правильно, що має привести героїв Землі до перемоги над Божевільним Титаном в четвертих «Месники».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

У кінострічці «Капітан Марвел» ми вперше дізнаємося про те, чим займався Нік Ф’юрі протягом останніх десяти років, а також про те, куди поділася Капітан Марвел. Переглянувши заново все кінофільми MCU, sfmarch07 звернув увагу на те, що глава щита завжди знає більше, ніж хто небудь, завдяки чому завжди вчасно виявляється там, де треба, і змушує героїв робити необхідні речі. Якщо Ви не помітили, то вербуванням супергероїв теж займається він.

У перших «Месники» Ніку вже відомо про воєначальника і він прекрасно усвідомлює, що вторгнення інопланетних загарбників в Нью-Йорк – тільки початок. Тоні Старка вдається зірвати план Таноса, і Божевільний Титан дізнається про існування Залізної людини, про що сам же розповідає в третьому фільмі. Також Ф’юрі відомо про існування інопланетних цивілізацій, які набагато більш розвинені, ніж земна. З тих пір, як Нік про це дізнався, він протягом багатьох років робить те, що необхідно, щоб в результаті зупинити Божевільного Титана.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Згідно з припущенням фаната, в сіквелі Війни нескінченності буде присутній подорож у часі, яке допоможе пояснити все вище викладене, та вказати на зв’язок всіх кінофільмів MCU. Месники не тільки займуться збором артефактів, бажаючи зробити це раніше воєначальника, але і будуть потроху розгадувати план Верховного Мага.

Також фанат вважає, що для того, щоб заволодіти Каменем Душі, Старк буде змушений сам вбити свою матір і батька, що зможе зробити в минулому. Так, він зможе не змінити тимчасову лінію, і отримати Камінь Душі.

Залишається лише дочекатися прем’єру «Месників 4», яка відбудеться в травні наступного року.

Ссылка на основную публикацию