Танос помре в Месниках-4: показані нові постери

В інтернеті були опубліковані чергові постери на один з найбільш очікуваних фільмів наступного року Месники-4. Зображення тут же викликали бурю обговорень серед фанатів Всесвіту Марвел. І це вельми очікувано, адже на постерах була відображена смерть божевільного титану, який своїм клацанням в минулій частині знищив половину головних героїв. На цей раз вбивцями Таноса були показані Людина-Павук, Тор і Капітан Марвел.

Постер: як Танос помре в Месниках-4

Відзначимо, що автором постерів був один з шанувальників кіношедеври, який неодноразово в соціальній мережі Інстаграмм розповідав про своє погляді на сюжетну лінію наступній частині Месників. На одному з постерів молодий Людина-Павук буквально навпіл розриває тіло Таноса, надівши на руку рукавичку Нескінченності. Однак, для того, щоб ця сюжетна лінія виявилося правдою, хто вижив після клацання героям, зокрема, Залізній людині, доведеться докласти зусиль для того, щоб повернути в світ живих самого Людини-Павука, а також інших зниклих героїв.

Постер: як Танос помре в Месниках-4

На іншому постері було зображено, як Тор вбиває Титана. Відзначимо, що це далеко не перша сутичка Бога з Таносом. Перший раз їх поєдинок закінчився для Тора повним провалом. Вдруге Бог практично убив титану, завдавши йому неймовірний удар Грім-сокира. Однак, через те, що на руці ворога була Рукавичка Нескінченності, Танос зміг зробити клацання і телепортувати своє тіло, уникнувши смертельного результату. На думку ентузіаста, в наступній частині Тор не залишить жодного шансу своєму кривднику і відрубає Танос голову своїм новим знаряддям, в створенні якого допоміг Грут.

Постер: як Танос помре в Месниках-4

У третій версії вбивства героєм стала Капітан Марвел. Дівчина змогла здолати титану за допомогою Рукавички Нескінченності, перетворивши Таноса в прах, також, як він вчинив з половиною месників. Однак, для того, щоб такий хід подій став реальним, героям доведеться відібрати камені у титану і зробити нову рукавичку, адже перша була сильно пошкоджена в кінці минулого частини. Більш того, сценаристи зазначили, що після клацання і рука Таноса отримала каліцтва.

Постер: як Танос помре в Месниках-4

Нагадаємо, що раніше в мережі були опубліковані постери, на яких Залізна людина вбиває Таноса. Судячи з сюжету на зображенні, Тоні втрутився в бійку титану і капітана Марвел, і здолав супротивника всього одним смертельним ударом. Однак, як насправді буде переможений Танос і чи буде це пріоритетним завданням для месників в наступній частині можна буде дізнатися лише на початку травня наступного року.

І ще один плакат з Капітан Марвел.

Ссылка на основную публикацию