Танос з «Месників 4» розповів про те, які фільми Marvel йому подобаються

Нова книга «Marvel Studios: Перші десять років», вихід якої приурочений до десятиріччя Marvel Studios, розповідає кумедні історії і містить інформативні інтерв’ю, в яких ви можете відшукати кастинги і режисерів 20 кінофільмів кінематографічної всесвіту Marvel. Це колекційне видання в твердій палітурці включає також деякі висловлювання, що розділяються самим Таносом, якого зіграв Джош Бролін. Коли йому поставили запитання про те, які фільми Marvel Studios йому подобаються найбільше, актор дав деякі досить глибокі відповіді. (Примітка: вони, ймовірно, вказали «Studios», так як Бролін зіграв Кейбл в другому «Дедпула», зробленому 20th Century Fox, і, отже, він частиною MCU не є).

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Як би це ні було дивно, але Бролін не назвав кінострічку MCU, в якій він знищує половину всесвіту ( «Месники: Війна нескінченності»), а вважав за краще зробити акцент на акторській грі і забавних сторонах, що стосуються менш трагічних картин франшизи. Після того, як актор акцентував свою увагу на тому, що радий, що у нього є можливість назвати не один фільм, він все ж назвав першу картину – «Залізна людина».

«Це прекрасно спрацювало», – пояснив Бролін. «Для мене немає кращого з’єднання персонажа та актора, ніж Роберт Дауні-молодший і Тоні Старк». Не можна заперечувати, що у нас не було б потужною кіновсесвіту Marvel, яку ми маємо сьогодні, якби фільм 2008 року не був би так успішний, а сталося це, завдяки прекрасній акторській грі РДМ.

«З цього все почалося, і тепер ви навіть уявити не можете іншого актора в ролі Тоні Старка / Залізну людину», – продовжив він.

Він продовжив говорити, що Залізна людина «не просто встановив планку, він є засновником шаблону для всього, що було після. Так що цей фільм завжди був моїм улюбленцем ».

Тоні Старк, він же Залізна людина

Коли мова зайшла про наступне фаворита, він назвав картину, яка може вас здивувати – «Перший месник: Протистояння». По всій видимості, третя частина трилогії про Кепе сподобалася йому, так як в ній «є багато непорозумінь». Він пояснює, що всі відносини і їх історія цікаві, і що йому сподобалося питати: «Що цей хлопець, Капітан Америка, має намір зробити?»

Як частина аудиторії, він «змушує вас замислитися», що, безумовно, правильно. Є щось надзвичайно важливе в спостереженні за тим, як друзі, сильні фізично, емоційно протистоять один одному.

Ну і нарешті, Бролін завершив список своїм третім улюбленим кінофільмом, яким став «Тор: Рагнарек». «Мені сподобалося», – пояснив він. «Я люблю Кріса Хемсворт».

«Мені здається, що він, Кейт Бланшетт, і, очевидно, Марк Руффало, вони просто створені для цього». Бролін зауважив, що картину йому подобається тим, що актори настільки вжилися у свої ролі, ніби їм насправді вони подобаються. Він продовжував хвалити Кейт Бланшетт, що ми все робили неодноразово.

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

«Вона завжди була моєю улюбленицею», – говорить про Бланшетт. І закінчив він розмову про Рагнарека, режисером якого виступив Тайка Вайтіті, сказавши: «Це був насправді хороший, веселий фільм – відмінний гібрид гумору, екшену і дійсно веселою акторської гри».

З однієї крихітної частини нової книги Marvel, схоже, ми дізналися чимало про Бролін. Щоб дізнатися про все, що відбувалося за лаштунками, доведеться самостійно прочитати книгу, яка вийде 20 листопада.

Гіпотетична книга Marvel «Наступні десять років», яка може потрапити на полиці в 2028 році, почнеться з Капітана Марвел, наступній частині франшизи, яка вийде на великі екрани на початку березня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию