Технічні прориви займуть заднє сидіння в запуску iPhone Apple

Коли Apple Inc (AAPL.O) запустить свій довгоочікуваний 10-річний ювілейний iPhone восени цього року, він запропонує мимовільний урок в тому, наскільки промисловість смартфона, яку це вело, вперше назріла.

Новий iPhone, як очікується, включає в себе нові функції, такі як дисплей з високою роздільною здатністю, бездротову зарядку і 3-D датчики. Замість того, щоб представляти великі прориви, проте більшість інновацій були доступні в конкуруючих телефонах протягом декількох років.

Щодо повільне прийняття від Apple нових функцій відображає і підтверджує той факт, що клієнти смартфона триматися за свої телефони довше. Тімоті Аркері, аналітик з cowen Co, який вважає, що понад 40 відсотків айфонів на ринку більше двох років, є історичним максимумом.

Це – велика причина, чому інвестори вели акції Apple до рекордно високого рівня. Є незадоволений попит на новий iPhone, навіть якщо він не пропонує прогресивні технології.

Поки не ясно, чи буде Apple навмисно стримувати на упаковці деякі нові функції в поточному iPhone 7, який був підданий критиці за відсутність диференціації від свого попередника. Apple відмовилися коментувати майбутній продукт.

Проте, розробка і впровадження ювілейного iPhone припускають, продуктової стратегії компанії Apple буде в меншій мірі викликано технологічних інновацій, ніж циклами оновлення споживачів і власних потреб бізнесу і маркетингу компанії Apple.

«Коли ринок насичується, зростання-це все про оновлення», – сказав Боб О’Доннелл з Technalysis досліджень. «Це саме те, що трапилося з ПК. Це саме те, що трапилося з таблетками. Це починає відбуватися і зі смартфонами ».

Apple стримана про майбутні характеристики продукту, але аналітики і звіти від азіатських складових постачальників та інших вказують, що покази з високою роздільною здатністю на основі технології OLED – можливо з кривими краями – ймовірно, будуть частиною щорічного телефону. Радикальний новий дизайн не очікується, за словами аналітиків.

Деякі з передбачуваних нових технологій, зокрема, бездротова зарядка, залишаються брудними. Електроніка Samsung Co Лтд (005930.КС) телефони, наприклад, функція бездротової зарядки, яка підтримує два різних набору стандартів, одна з яких називається Ци, а інша мегаваттна повітряно-паливна.

Apple недавно приєдналася до групи, яка підтримує Ци. Але є все ще принаймні п’ять різних груп, що працюють над зарядної технологією радіо в Apple, за словами людини зі знанням питання.


Щодо 3D датчиків, в iPhone 7 вже є одне приховування. Фронтальна камера показує те, що відомо як датчик часу польоту, який допомагає їй автофокус і використовується в численних телефонах включаючи Blackberry, за даними TechInsights, фірми, яка досліджує чіпиФ в технічних пристроях.

Той датчик міг бути модернізований до версії більш високої резолюції, яка могла звертатися з 3D відображенням для розпізнавання осіб, сказав Джим Моррісон, віце-президент в TechInsights.

Деякі аналітики також припускають, що компанія могла видалити кнопку додому телефону, помістивши її і датчик відбитків пальців під переднім склом, на основі патенту, якого компанія подала.

повільне зростання

Глобальні продажі смартфонів зросли лише на 2,3%, до 1,47 млрд штук в 2016 році, за даними IDC. Багато перевізників в США перестали субсидувати телефони, змушуючи покупців телефону подумати про їх наступної покупки.

Apple, ймовірно, зробить важку маркетингову спробу навколо 10-ї річниці телефону. “IPhone встановив норму для мобільних обчислень на її першому десятилітті, і ми просто починаємо. Найкраще має все-таки прибути “, повідомив генеральний директор Тім Кук в заяві 8 січня, дата, про iPhone оголосив тоді-генеральний-директор Стів Джобс в 2007.

У 2015 році він розкрив цифру, компанія Apple витратила 1,8 млрд доларів на рекламу, до 50 відсотків роком раніше і майже в чотири рази 467 мільйонів доларів було витрачено в 2007 році, коли він вперше випустила iPhone.

І компанія продовжує виділятися з продажу телефонів з більш високою ціною. Фінансовий директор Лука Маестро приписав врегулювання звіту нової чверті 78.3 мільйонів iPhone, проданих iPhone 7 Plus, який вперше включав нову подвійну особливість камери, які не знайдену в інших моделях.

iPhone 7 Plus досягає вищого рівня на рівні 969 $ з модернізаціями пам’яті і чорним як вугілля покриттям. О’Доннелл Текнелізіса Ресірча вважає, що з наступним iPhone, Apple могла б навіть ввести $ 1,000 – плюс “ультрапреміальное пристрій для справжніх зведених з ума Apple людей, які хочуть виділитися”.

Ссылка на основную публикацию