Темний Лорд вчить баланс WoT! Трохи тексту …….

Типовий офісний кабінет, який позитивно відрізняє від інших маса роздруківок на всіх стінах, перегородках, столах, а також підлозі. На роздруківках переважно Ексель таблички, мабуть з якоюсь робочої статистикою, а також повнорозмірні креслення раз

ного ступеня хуёвості: від повноцінного трёхпроекціонного блупрінта з усіма размерностями і купою виносок до сканів хуета намальованою на серветці.
Станіслав Каргін (Veider)

До кабінету вривається захеканий співробітник і зображуючи офіційний тон промовляє «до нас з перевіркою прибуває темний лорд«. Співробітники будуються в дві шеренги навколо дверей, насилу ладу серйозні міни. Хтось включає на телефоні Imperial March. Всі тупо стоять, пригнічуючи смішки і посмішки.

До кабінету ввалюється злегка захеканий і скуйовдженою кучеряве чмо. Мелодія обривається.
-Таак, знову .. Ну жартівники ху * ви, ви блядь у мене дожартувалися …
-Здравствуйте, Станіслав ..
-Тихо! – Обриває безцеремонно розпатланий гість. – Скажіть мені хто сука балансу першого тигра?
-Ну знаковий танк, багато брали участь .. Альфатостери масу рекомендацій давали .. Історичні консультанти ті ж ..
Ага !! – Кучерявий «темний лорд» вказує пальцем на який відповів – Ти значіііт! ..

Гість складає руки за спиною і починає ходити по кабінету взад вперед і видає спіч, невміло копіюю манеру мови злих чекістів з хріновий постперестроечних драм про закатованих червоноармійців:
-Ось і з’ясували хто, бл * дь, скомунізділ з реквізиту костюм есесівця .. Зігуешь мабуть навприсядки в ньому будинку на вихідних, па * ла, фашистська !! Ніяких але, костюм повернути, але це таке .. Як тебе розкрили? А я скажу як .. Хто ще бл * дь крім фашиків міг такого набалансіть.

ВИ З * КВІ ЗАБУЛИ ХТО В НАШУ ЗА-МЕ-ЧА-ТЕЛЬ-НУ-Ю ГРУ ГРАЄ ПЕРЕВАЖНО? Чи не в курсі чи як діди воювали? !! Найсильніші танки це Іси с * ка !! Ехх .. безтолоч е * ааанииие .. Все самому, все самому .. І ИСа, і Черчіля ГК і тигра тепер ..

Дак адже почали качати тигра вже скільки, а скільки вже вкачає .. Нерф не варіант. Але я за вас бовдурів вже придумав все .. До наступного патч с * ка переробити .. А переробити ось що: крітоваться тигр повинен, мати його, так щоб від плювка доблесного російського Івана 2 боягузливих Ганса поранення отримували, а ще 2 в обморок падали .. І с * ка движок щоб крітовался.

Ссылка на основную публикацию