Теми для гугл хром: особливості установки

Теми для хрому бувають різні, безсумнівно, можна підібрати будь-яку під настрій користувача. Але я пропоную копнути глибше, і ознайомитися не тільки з їх зовнішнім виглядом, але і з тим, де їх можна скачати, як встановити, і навіть як створити власноруч. Однозначно теми для гугл хром як і різні програми для прикраси викличуть у вас лише позитивні емоції і створять на вашому комп’ютері неповторну атмосферу.

Які бувають теми для google chrome

Отже, перш за все, визначимося з тим, на які ж види діляться google chrome теми. Вони підрозділяються на два типи: викачані з певних інтернет-ресурсів і створені особисто, або, як їх ще називають, зроблені вільними художниками. Останніми вважаються такі люди, які дуже докладно вивчили документи з описом створення тим, і додають їх в спеціалізований інтернет-магазин Chrome. Як ви вже зрозуміли, стати таким художником і створювати самостійно теми використовуючи програми для малювання зможе кожен зацікавлений користувач.

Повернемося до аспекту, коли теми хром викачані з всесвітньої павутини. Їх можна знайти в офіційному магазині Chrome Webstore або завантажити на будь-якому іншому неофіційному джерелі, благо, сайтів, де є теми для гугл хром, сьогодні ставок пруді.К слову, практично всі ці джерела пропонують свої послуги абсолютно безкоштовно.

Установка теми для chrome

Цей процес дуже простий, і забере у вас кілька хвилин. Якщо ви хочете зробити все чинно, ласкаво прошу в магазин Хром, вибрати те, що подобається, і встановити. Процес може дещо ускладнитися, якщо ви будете шукати теми гугл хром на сторонніх джерелах.

Методи зміни оформлення

Незважаючи на те, що це дуже просто, можливо, знайдуться користувачі, яким необхідні подібні підказки, і ось вони. Знову-таки, заходите в Webstore.


Вибираєте спочатку необхідний розділ: від Google або від художників; а потім – вподобану темку.

Далі встановлюєте її. Тут також є два способи, причому обидва вони однаково доступні. У першому випадку у відкритій темі можна натиснути на синю кнопку «Вибрати тему».

Другий спосіб такий: після того, як ви наведете курсор на темку, автоматично з’явиться також синя кнопочка «Вибрати тему», тисніть на неї, і почнеться процес установки.

Як видно, встановити і поміняти теми для гугл хрому дуже просто.

Ссылка на основную публикацию