Теми для пуску windows 7 як поміняти – докладна інструкція

Привіт, шановні читачі.

Існує кілька основних моментів, помінявши які ви зможете надати новий вид своїй операційній системі. Так само як фон робочого столу, теми для пуску Windows 7 і оформлення вікон. Про перший і останній пункти я вже розповідав раніше. Тепер же хотілося поділитися з вами інформацією щодо головного меню в ОС.

Загальна інформація

«Пуск»Є важливим системним елементом. Тому розробники вирішили не давати можливість користувачам змінювати на свій розсуд даний елемент. Незважаючи на це багато хто все ж хочуть надати операційній системі неповторний зовнішній вигляд.

Спеціально для цього передбачено програмне забезпечення, яке можна завантажити безкоштовно. Крім того, в Інтернеті є маса ресурсів з різними макетами значків.

зміна

Отже, як поміняти тему пуску на те, що вам потрібно? Існує маса способів зробити це. Я ж розповім лише найпростіший і швидкий. Необхідно виконати ланцюжок дій:

 1. Спочатку потрібно зробити так, щоб користувач став власником файлу, що відповідає за відкриття, а також перегляд файлів і папок. Для цього завантажуємо утиліту під назвою Takeownershipex.

 2. Запускаємо програму і вибираємо «Отримати права доступу».

 3. З’явиться вікно, в якому нам необхідно пройти на системний диск в папку Windows. вибираємо Explorer.exe.

 4. Після цього вирушаємо на простори Інтернету, де знаходимо відповідні макети малюнків для кнопки «Пуск».

 5. Шукаємо і встановлюємо додаток Windows 7 Start Button Changer.

 6. На ярлику викликаємо контекстне меню, де вибираємо «Запуск від імені Адміністратора».

 7. З’явиться нове невелике вікно, де нам потрібно вибрати «Select Change Start Button».

 8. Відкриється провідник. Вибираємо раніше збережені картинки кнопок.

 9. натискаємо «відкрити».

Тепер значок меню зміниться.

Щоб відновити стандартні параметри, необхідно також знову запустити програму від Адміністратора і вибрати «Restore Original Explorer Backup».

Також варто додати, що після всіх операцій бажано повернути дозволу на своє місце. Для цього потрібно зробити кілька кроків:

 1. запускаємо програму Takeownershipex.

 2. Вибираємо внизу «відновити права».

Що ж, тепер ви знаєте, як змінити зовнішній вигляд головної кнопки в сьомій версії операційної системи від Microsoft. Звичайно ж це не так просто якщо порівнювати з новим фоном. Але все ж особливих проблем виникнути у вас не повинно.

Сподіваюся стаття була для вас корисною. Передплачуйте і розповідайте друзям.

Ссылка на основную публикацию