Теми для робочого столу Windows 7

Налаштування зовнішнього вигляду робочого столу свого персонального комп’ютера – досить приємна частина роботи. Багато користувачів хочуть отримати приємне або оригінальне оформлення. Хтось обходиться звичайною заміною шпалер, але більш гнучкою кастомізації можна домогтися, якщо встановити нові теми для свого робочого столу в ОС Windows 7. Саме цьому питанню і присвячена ця стаття.

заміна фону

Фон – важлива частина кастомізації Windows. Вони часто йдуть в комплекті до багатьох тем, але користувачі можуть встановлювати і сторонні зображення в будь-який момент. Для цього необхідно:

  1. Правою кнопкою миші клікніть в будь-якому вільному місці екрану. 
  2. У розкрився контекстному меню потрібно вибрати розділ «Персоналізація».
  3. У нижній частині вікна потрібно клікнути на кнопку «Фон».
  4. На даній сторінці користувач може вибрати один із стандартних малюнків або завантажити своє зображення. 

Вкрай бажано, щоб розмір картинки збігався (або хоча б був кратний) вирішенню вашого монітора. В іншому випадку малюнок буде деформований.

Альтернативний спосіб – клацнути ПКМ по будь-якого зображення в Провіднику Віндовс і в випадаючому списку вибрати опцію «Зробити фоновим зображенням».

зміна теми

Теми замінюються в тому ж меню “Персоналізація”. Відкрийте його. На цій сторінці ви можете побачити 3 розділу:

  • Мої теми – завантажені в інтернеті і додані користувачем.
  • Aero – набір стандартних моделей Aero для Віндовс 7.
  • Базові (спрощені) – зовнішній вигляд, наближений до Windows XP. Прекрасно підійде для цінителів «олдскульного» інтерфейсу або для малопотужних комп’ютерів. 

Щоб замінити тему, просто відкрийте її. Ви також можете завантажити нове оформлення з онлайн-каталогу Майкрософт. Для цього потрібно клікнути по посиланню «Інші теми в Інтернеті».

Ви також можете знайти і інші теми на спеціальних каталогах в мережі. Як правило, вони встановлюються за допомогою спеціальних програм, які можна завантажити на тих же самих сайтах. Там же ви знайдете детальні інструкції по роботі з утилітами і підключенню нових моделей вікон, меню «Пуск», ярликів, курсорів і багато чого іншого. 

колір вікна

Ще один параметр для тонкої настройки зовнішності вашої операційної системи. Перейдіть в цей розділ за допомогою відповідної кнопки в нижній частині панелі конфігурацій.

Тут можна вибрати один з 16 кольорів і за допомогою повзунка задати його інтенсивність (насиченість). Зверніть увагу на опцію «Включити прозорість». Її відключення здатне незначно підвищити продуктивність на слабких машинах.

Ссылка на основную публикацию