Теми оформлення Windows 10

Оформлення перших версій Віндовс хоча і було сприйнято схвально, але явно не відповідало уявленням про високе мистецтво. Їх дизайн, хоча і був оригінальний, дуже швидко приїдався. Перша спроба поліпшити репутацію системи щодо дизайну асоціюється з виходом Windows XP. На той момент це був справжній прорив.

Окремої згадки заслуговують програми сторонніх розробників. Вони призначалися для повного редизайну робочого столу і його елементів, за що і заслужили популярність у любителів такого роду тюнінгу. Windows 10 пішла ще далі – її оформлення виявилося ще більш гнучким. Включені в неї теми не виглядають такими наївними і простими, як раніше.

У нашій невеликій замітці ми не станемо розкидатися загальними словами, а просто опишемо деякі з тем оформлення «десятки», а вже інші користувач зможе відшукати і випробувати самостійно.

Наш вибір диктувався, в першу чергу, оригінальністю запропонованих рішень і лише в другу – їх зручністю і ергономічністю. Користувачеві нічого не варто замінити одну тему інший, благо робиться це дуже просто. Отже, зануримося в світ дизайнерських знахідок художників по інтерфейсів.

приклади оформлення

Морська тематика представлена ​​шпалерами «Seashells and Sand». Тим, хто втомився від роботи і хоче повалятися на середземноморському пляжі, ця тема підійде як не можна краще.

До активної трудової діяльності ці хвилі і пісок не мають. Для цього більш придатна тема «Plastic» або похмурий «BIB».

Любителям музики можна порадити вибрати обкладинку «Haze» – вона дозволить повністю реорганізувати зовнішній вигляд програвача AIMP. Гранично гламурної виглядає «Rose On The Moon W10» – величезна червоно-чорна троянда в центрі екрану – то що потрібно «жінці вамп» або прихильнику середньовічної готики. Ну а тому, хто бажає облагородити екран стильним і сучасним хайтеком, – рекомендуємо завантажити «Maim W10».

Тепер подивимося, де можна обзавестися новими шпалерами і темами для Windows 10. На розробку дизайну останньої версії кинуті таланти кращих комп’ютерних художників, тому немає нічого дивного в тому, що і сайтів, що пропонують їх роботи, розвелося безліч.

Для початку порекомендуємо відвідати ресурс «Wincore», який позиціонує себе як майданчик для спілкування користувачів Win10. Адреса оформительской сторінки сайту:. Однак тут можна дізнатися багато і крім питань оформлення ОС Windows 10, а також поспілкуватися з братами по розуму.

Ссылка на основную публикацию