Тепер в Ghost Recon: Wildlands від Ubisoft можна зіграти абсолютно безкоштовно

Група розробників проекту під назвою Ghost Recon: Wildlands повідомила про те, що дає можливість всім геймерам світу скористатися їхньою грою абсолютно безкоштовно. Відзначимо, що мова йде про повну версію екшену, родзинкою якого є відкритий світ гігантських розмірів. Пропозиція від студії актуально не тільки для гравців на приставках моделей Xbox One і PS4, але і для любителів геймплея на ПК. Скористатися акцією можна буде вже завтра і аж до кінця неділі. А для того, щоб стимулювати інтерес користувачів, розробники навіть випустили новий трейлер, який описує всі переваги проекту.

Специфіка гри полягає в тому, геймплей відбувається з опціональним видом від першої особи для прицілювання. Самі геймери виступають в ролі елітної спецгрупи, яка займається проведенням операцій на благо Сполученим Штатам Америки. Для того, щоб завершувати ті чи інші кампанії, можна буде об’єднуватися з новими гравцями або ж, навпаки, вести одиночну боротьбу зі злочинністю. В останньому випадку в якості напарників головного героя виступатимуть кілька персонажів, які будуть контролюватися системою штучного інтелекту.

Всі бойові дії будуть проходити в Болівії, де налагоджені масштабні шляху реалізації наркотиків. Гравцям доведеться відчути на собі всі складності професії бійця спеціального підрозділу і нерідко робити складний вибір, щоб довести справу до кінця.

Для того, щоб скористатися унікальною пропозицією від Ubisoft, геймерам потрібно буде мати активну підписку на відповідні послуги своїх консолей і мати відкритий доступ до онлайн. Що стосується користувачів комп’ютерів, то їм потрібно буде використовувати свої облікові записи в Uplay або Steam, так як в обох сервісах акція буде дійсною. Крім цього, розробники повідомили про те, що користувачі будь-яких платформ можуть отримати повну версію проекту з величезною знижкою в шістдесят відсотків. Акція триватиме до кінця поточного місяця.

Нагадаємо, що вперше ця гра була показана рік тому, і з тих пір неодноразово була доповнена новим ігровим контентом, включаючи нову зброю і цікаві квести. Пересуватися по ігровому просторі можна на будь-якому виді транспорту, що дозволить досліджувати таємниці відкритого світу найбільш зручним способом.

Ссылка на основную публикацию