«Тесла» шукає випуск облігацій на суму $ 1,5 млрд для

Tesla Inc повідомила в понеділок, що вона приверне близько 1,5 млрд. Дол. США завдяки своєму першому в світі високоприбуткового випуску бонусних облігацій, оскільки американський виробник електромобілів в США шукає нові джерела готівки для нарощування виробництва нового седана Model 3

Депозит за боргами Tesla дебютує на ринку сміттєвих облігацій, і компанія почне road-show в понеділок, повідомила IFR, пославшись на провідних банкірів по угоді.

Тесла високо цінує очікування інвесторів щодо того, що її модель 3 стане масовим ринком, а акціонери будуть наполягати на своїй ринкової вартості вище, ніж у General Motors Co і Ford Motor Co, двох провідних американських автовиробників Які виробляють мільйони автомобілів щороку.

Але Tesla ще не приносить річного прибутку, і її акції є фаворитом серед коротких продавців, які продовжують тримати парі, що Tesla не виправдає високих сподівань своїх акціонерів.

До сих пір Тесла збирав гроші для оплати своїх рахунків комбінацією акцій і конвертованих облігацій, які в кінцевому підсумку конвертуються в акції. У березні компанія залучила 1,4 млрд. Дол. США за рахунок пропозиції конвертованих боргових зобов’язань.

Після оголошення Standard & Poor’s підтвердило свої негативні прогнози для автовиробника і присвоїло рейтинг «B-» для випуску облігацій – вглиб території небажаного кредиту. S & P також зберегла довгостроковий корпоративний кредитний рейтинг «B-» на Tesla.

«Ми могли б знизити наші рейтинги на Tesla, якщо проблеми з випуском, пов’язані з запуском моделі 3 в кінці цього року, або триваюче розширення виробництва моделей S і X призведе до значних перевитрат коштів», – йдеться в заяві S & P в заяві за облігаціями.

Moody’s присвоїло кредитний рейтинг «B3» для випуску облігацій і заявила, що прогноз рейтингу компанії стабільний.

Рейтингове агентство повідомило, що рейтинг компанії «В2» в цілому був підтверджений тим фактом, що якщо Tesla виявиться в серйозні фінансові проблеми, її бренд, продукти і фізичні активи матимуть «значну цінність» для інших автовиробників.

«Головне завдання, що стоїть перед компанією протягом наступних дванадцяти місяців, в значній мірі буде полягати в значні ризики, пов’язаних з швидким нарощуванням виробництва абсолютно нового автомобіля», – сказав у своїй заяві старший віце-президент Mood’s Брюс Кларк.

Боргове навантаження автовиробника значно збільшилася в минулому році, коли вона купила сонячну панель виробника SolarCity.

Головний аналітик S & P Capital Ефраїм Леві сказав, що облігації надають Тесла кошти «принаймні, в середині 2018 року».

«Існує ризик, що у них все ще може бути нестача грошей», – сказав він. «Тоді ви повернетеся на фондові ринки і сподіваєтеся, що ще не занадто пізно», щоб зібрати більше грошей.

Гарячі ДЕНЬ

Згідно з даними Bank of America / Merrill Lynch з фіксованим доходом, останній ефективний дохід за облігаціями з номінальною вартістю однієї B, термін погашення яких становить сім-вісім років, клас для випуску Tesla становить близько 5,5 відсотка.

Облігації Тесли коштуватимуть пізніше на цьому тижні після декількох днів зустрічей з кредитними інвесторами, які будуть зважувати чинники, в тому числі відсутність історії запозичень, відсутність прибутку і високий коефіцієнт окупності готівки проти його потенціалу зростання і його привабливості як екологічно-Дружнього «зеленого» емітента.

В кінцевому рахунку, глибина інтересу інвесторів визначить процентну ставку облігації.

Елон Маск під керівництвом Тесли розраховує на модель 3, її найменш дорогий автомобіль, щоб стати прибутковим, масовим виробником електричних автомобілів.

Тесла минулого тижня заявила, що у неї було 455 000 чистих попередніх замовлень для моделі 3, яка має базову ціну в 35 000 доларів, і що седан становить в середньому 1800 замовлень в день з моменту його запуску в кінці минулого місяця.

На старті Муск, однак, попередив, що Тесла зіткнеться з місяцями «виготовлення пекла», оскільки це збільшує виробництво седана.

В кінці кварталу Tesla зібрала понад 3 мільярдів доларів готівкою в день, в порівнянні з 4 мільярдами доларів США в порівнянні з попереднім кварталом і 3,25 мільярда доларів роком раніше.

Компанія заявила, що очікує, що капітальні витрати в розмірі 2 млрд. Дол. США в другій половині цього року збільшать виробництво на своєму складальному заводі в Фремонт, Каліфорнія, і завод батарей в Ріно, штат Невада.

Опік Тесли викликав торговців, таких як Greenlight Capital Девід Ейнхорн, щоб зробити ставку проти компанії Palo Alto, штат Каліфорнія.

Муск сказав минулого тижня, що компанія розглядає питання про збільшення готівки.

Goldman Sachs, Morgan Stanley, Barclays, Bank of America Merrill Lynch, Citigroup, Deutsche Bank і RBC є книговидавцями з розміщення облігацій, повідомляє IFR.

Акції Tesla, які в цьому році зросли на 67 відсотків, знизилися на 9 центів до 356,82 долара.

Ссылка на основную публикацию