The Sims FreePlay отримав новий мультіплєєрний режим

Компанія Apple вже кілька років приділяє велику увагу розвитку технології доповненої реальності. На це щорічно йдуть величезні суми грошей. Однак, компанія не збирається зупинятися, тому що хоче зробити світ ігрових технологій абсолютно іншим. На даний момент ведуться активні роботи по вдосконаленню движка для інноваційних проектів, які користуються великою популярністю серед геймерів.

Кадри з The Sims FreePlay

Величезна кількість ігор, які підтримують технологію доповненої реальності, демонструють можливості самої системи, проте, до кінця їх не використовують. Але, є і ті розробники, які застосовують елементи цієї технології в рамках вже створених і вельми успішних проектів. Мова йде про The Sims FreePlay.

Новий функціонал відкриває перед гравцем просто неймовірні можливості. Він не тільки отримує можливість управляти власним героєм, а й надають шанс дати іншим гравцям робити це на своїх пристроях. Детальніше про впровадження нової технології розробники розповіли в пізнавальному ролику, що ілюструє всі переваги новинки.

Експерти відзначають, що як би ентузіасти не відносилися до подібних проектів, заперечувати те, що вони починають зачаровувати просто неможливо. Звичайно ж, в ролику багато представлено ідеалізовано, і не варто розраховувати на те, що управління буде настільки ж простим і зручним. Однак, сама концепція сучасної гри повністю підриває усталене поняття про віртуальному просторі і управлінні за допомогою шоломів своїми героями.

Нагадаємо, що The Sims FreePlay – це дуже популярна гра, яка являє собою повноцінний симулятор життя людини. Грати в неї можна в режимі реального часу. Головна мета – досягти успіху в своєму житті, незалежно від того, чи є мета досягти вершини кар’єри або ж створити міцну сім’ю. Всього в грі можна створювати до тридцяти чотирьох симов. Крім того, сюжет передбачає виконання різних завдань і квестів, за які розробники пропонують дуже цікаві призи.

Ссылка на основную публикацию