Timbre: редагування аудіо і відео на Android

На всіх пристроях Android інструменти для редагування відео або аудіо файлів базові, або взагалі недоступні. У магазині Google Play знаходяться сотні додатків, які дозволяють редагувати відео або аудіо на пристроях Android. Багато з них містять мало інструментів, частина їх заповнена рекламою, а деякі взагалі не працюють. Є дуже зручне і безкоштовний додаток для пристроїв Android, яке дозволяє редагувати аудіо або відео безпосередньо на пристрої, воно називається Timbre.

Щоб встановити додаток, його потрібно знайти в => натиснути на “Встановити” => прийняти необхідні дозволи => відкрити з з’явився ярлика.

У вікні програми ви побачите два основні розділи аудіо та відео, для кожного розділу перераховані різні інструменти:

  • вставити – дозволяє вибрати і об’єднати кілька аудіо або відео файлів. Натиснувши на “Вставити” ви побачите “+”, натискаючи на нього ви можете вибирати будь-які аудіо або відео файли на пристрої, нижче плюса є значок, який дозволяє об’єднати вибрані файли.
  • вирізати – дозволяє вам відрізати частину обраного аудіо або відео файлу і зберегти результат на пристрій.
  • конвертувати – дозволяє конвертувати аудіо та відео файли в різні формати. Відео можна конвертувати в mp4, avi, mkv, flv і mov. Аудіо в mp3, wav, flac, m4a, aac і ogg.
  • виключити – за допомогою даного інструменту можна видалити частину відео або аудіо, і зберегти залишився фрагмент собі на пристрій.
  • розділити – дозволяє розділити аудіо або відео файл на дві частини.
  • бітрейт використовується для зміни вихідного бітрейта обраного аудіо файлу.
  • видалити аудіо – за допомогою даного інструменту ви можете видалити аудіо з відео файлу.
  • Відео в аудіо – перетворює відео в аудіо файл.

Вибираючи будь-який з інструментів ви потрапляєте у вікно, де потрібно вибрати файл для обробки. Після вибору файлу відбувається потрібну дію, час виконання заданих дій залежить від вашого пристрою й обсягу обраного файлу.

Timbre обробляє файли у фоновому режимі, що дозволяє використовувати інші додатки або функції пристрою під час перетворення. По закінченню виконання заданих вами дій, ви отримаєте повідомлення.

Ссылка на основную публикацию