Тімфайндінг – Шукайте і реалізовуйте ідеї


Тімфайндінг – Шукайте і реалізовуйте ідеї

Можна з повною впевненістю сказати, що кожної людини в тій чи іншій мірі відвідували думки і ідеї про різні речі, які могли бути як марними, так і могли бути рішеннями для проблем в різних сферах нашого життя. 

У людей, які замислюються про такі речі, часом просто не вистачає сил, часу, грошей, знань на реалізацію цікавих ідей, або ж вони створюють прототип, але далі все зупиняється, так як незрозуміло, що робити і куди йти, потрібен проект комусь небудь чи ні. І, в більшості випадків, проект втрачається і забувається, хоча насправді він міг би змінити світ.

Для таких ситуацій, коли нічого немає, або вже щось є, але не виходить рухатися далі і був зроблений Тімфайндінг. Веб-проект, який акумулює в собі можливості для розвитку на початкових стадіях будь-якої ідеї чи проекту.

З можливостей проекту, можна виділити кілька найголовніших:

  1. пошук фахівців на Тімфайндінге і відправка запрошення для вступу в команду проекту – кожен автор ідеї може опублікувати перелік людей, з ким би він міг запустити проект (дизайнери, розробники, менеджери та ін.);
  2. формування повноцінної команди – кожен користувач, який складається в команді будь-якого проекту, отримує доступ до внутрішньої стіни проекту, обговоренням, питань і іншим функціям, які дозволяють розвивати проект;
  3. відкрите обговорення проекту – отримання незалежних думок, критики, пропозицій, ідей від усіх користувачів Тімфайндінга;
  4. система рейтингу і активності проектів – проект завжди буде в рейтингу обговорюваних, якщо автор працює над проектом і привертає співтовариство до свого проекту;
  5. можливість організації зустрічей, спільнот і об’єднань.

Навколо кожного створеного проекту формується співтовариство, передплатники та люди, яким цікава тематика і тема опублікованих ідей. Крім звичайного обговорення, у спільноти є можливість задавати команді проекту цілеспрямовані питання, які можуть стосуватися будь-яких аспектів проекту, як з точки зору користувача боку, так і будь-які інші питання.

Звичайно ж, проект підтримує систему персональних повідомлень, повідомлень про новини, підписку на щотижневу розсилку найактивніших проектів і ідей, соціальну інтеграцію та багато іншого.

На проекті можна зустріти людей з України, України, Казахстану та інших країн СНД. За спеціалізаціями можна знайти контент-менеджерів, розробників, оптимізаторів, технічних директорів, дизайнерів і навіть журналістів. У проектах переважають різні веб-портали, мобільні додатки та ігри.

Шукайте і реалізовуйте ідеї.

Ссылка на основную публикацию