Tonsmart Element T6: портативна колонка від відомого китайського виробника

є цікавим, брендовим і якісним пристроєм перевіреного китайського виробника. Ця модель вже встигла завоювати покупця завдяки своїй портативності, надійності в експлуатації і досить низькою ціною, при хорошій якості.

Технічні характеристики і зовнішній вигляд

Tonsmart T6 – потужна Bluetooth колонка, виконана у вигляді циліндра, розміром 75х75х195 мм, вагою 546 грам. Корпус виробляють в червоних або чорних тонах, покритий м’яким пластиком.

Бездротова колонка управляється п’ятьма прогумованими кнопками. У торцевій, верхній частині розташований регулятор гучності, що видає клацання по мірі його обертання. Як недолік можна відзначити те, що індикатор гучності відсутній, а про граничні показники свідчить світлодіодне підсвічування. З протилежного боку (торця) знаходяться силіконові ніжки.

Element T6 позиціонується виробником як «звук 360 градусів», завдяки внутрішнім динаміків, розташованим по колу і звуку по технології DSP. При роботі Т6 якісним звуком наповнюється все приміщення, хоча баси звучать трохи сильніше, ніж в оригінальному варіанті. Важкі баси і сабвуфер, який знаходиться внизу колонки, можуть створювати вібрації по всьому корпусу і «рухати» її по гладкій поверхні.

До Tronsmart Element T6 додається невеликий набір аксесуарів: зарядний Micro USB і аудіо кабель Aux (3,5 мм). Модель бездротової колонки T6 сполучається з усіма пристроями на відстані 9 метрів, заряду батареї вистачає на 15 годин безперервної роботи.

Початок роботи акустичної системи проводиться за допомогою кнопки живлення і активацією Bluetooth сполученого відтворюючого пристрою.

Переваги та недоліки

Переваги колонки:

  • потужна акустика – два динаміка по 12,5 Вт;
  • чистий звук (DSP технологія);
  • об’ємний звук (3D ефект).

З недоліків можна виділити:

  • занадто простий дизайн;
  • відсутність підтримки Micro-SD Card;
  • НЕ вологостійкість;
  • неможливість об’єднати кілька колонок.

замість післямови

Підсумовуючи огляд Tonsmart Element T6 можна дати безумовну рекомендацію для використання даної моделі в похідних умовах, або посилення звуку інших пристроїв, де потрібні компактні розміри і збільшена потужність пристрою.

Колонка для огляду надана інтернет магазином Alfabox.com.ua. Оформити замовлення на колонку можна за посиланням.

Ссылка на основную публикацию