Toolwiz Care – програма для оптимізації системи. [Плюси мінуси]

Незважаючи на величезну кількість програм для оптимізації системи, Toolwiz Care – досить незвичайне додаток, на яке обов’язково варто звернути увагу. Виділяють програму з софта подібного типу в першу чергу її функціональні можливості: розробники, крім інструментів для очищення, прискорення і оптимізації запропонували користувачеві цілий пакет утиліт для вирішення найрізноманітніших проблем, пов’язаних з ПК.

У верхній частині вікна програми знаходиться головне меню, у правій – додаткові інструменти і індикатори, що інформують про завантаження процесора, температурі процесора і швидкості Інтернет-з’єднання. У центрі робочого вікна розташована кнопка для перевірки системи.


Інтерфейс Toolwiz Care

Як і практично всі програми по оптимізації, Toolwiz Care пропонує відразу ж після першого запуску перевірити систему на наявність помилок реєстру, тимчасових файлів, порожніх ярликів та іншого сміття, негативно впливає на продуктивність.


Перевірка системи на наявність помилок

Отримавши звіт, користувач може почати виправляти всі помилки, буквально за допомогою натискання однієї кнопки.


Звіт про результати перевірки

Для подальшої роботи, в залежності від цілей, можна вибирати той чи інший розділ:

Перший розділ «очищення»Містить інструменти для ремонту реєстру і видалення всіх типів тимчасових файлів.


Toolwiz Care – Очищення

Другий розділ «прискорення»Також підчищає систему від будь-якого сміття, плюс – містить функції для дефрагментації диска і дозволяє прибрати всі зайві програми зі списку додатків для автозавантаження.


Toolwiz Care – Прискорення

розділ «Безпека»Дозволяє перевірити систему на наявність програм-шпигунів, а також отримати детальний звіт про всі запущені процеси.


Toolwiz Care – Безпека
Є в цьому розділі і корисна функція, яка поінформує про підключення до Інтернету в даний момент будь-якої встановленої на вашому комп’ютері програми. При бажанні, наприклад з метою безпеки, ви можете зупинити з’єднання.

розділ «всі програми»Допоможе швидко видалити будь-який додаток.


Toolwiz Care – Всі програми

Здавалося б в цій функції немає нічого дивного, але тим не менше і тут розробники запропонували дуже цікавий підхід. Користувач, крім усього списку, може побачити перелік тільки недавно встановлених програм, рідко використовуваних, що мають великий обсяг. Також в даному розділі подано інформацію про доступні оновлення Windows і помилки при видаленні програм.

Крім інструментів, які містяться в вище описаних розділах, програма має і додаткові утиліти. Деякі утиліти знаходяться в розділі «Інструменти«, А інші – в правій частині головного вікна і об’єднані під загальною назвою«Вибрані інструменти«.


Toolwiz Care – Інструменти

Утиліт безліч і вони заслуговують окремого опису, тому зупинимося тільки на деяких:

  • Утиліта для розрізання і склеювання файлу допоможе розрізати файл великого обсягу на частини, а пізніше з’єднати їх в один як і раніше працездатний файл.
  • Інструмент для безповоротного видалення файлів призначений для надійного знищення файлу.
  • Генератор паролів придумає надійний пароль будь-якої довжини з урахуванням заданих параметрів.
  • Є в переліку інструментів навіть утиліта для відновлення файлів, яка непогано справляється, якщо файл був стертий не так давно.
  • Безумовно, для багатьох будуть корисними інструменти для шифрування файлів і пошуку драйверів.
  • Цікавий і «Ігровий режим«, Який дозволяє зробити більш комфортною роботу під час запуску« важких »програм та ігор.

При активації «ігрового режиму»Всі служби ОС і системні процеси, які не задіяні в грі або програмі, будуть тимчасово відключені, що допоможе підвищити швидкодію за рахунок оптимального витрати ресурсів. Після виходу з програми або гри потрібно відключити даний режим, щоб ПК повернувся в свій нормальний стан.

Ссылка на основную публикацию