Топ бюджетних портативних колонок 2020

Як можна вирішити питання музики, не маючи під рукою навушників? Ви хочете відправитися на природу, тренування або просто у двір, щоб з собою був музичний гаджет? Для подорожей, роботи і дружніх зустрічей існує бездротова портативна колонка.

Є компактні і якісні пристрої з прекрасним звучанням, але існують підробки і невідомі виробники, що значно ускладнює вибір. Давайте разом пройдемо по найбільш рейтинговим продуктам, випущеним в 2018 році.

JBL Flip 4

Виробник створив потужну акустичну систему, що відповідає поняттю ціна-якість. Так, за даний пристрій доведеться викласти більше ста доларів, але ви отримаєте ідеальне стереозвучание і оптимальний бас. Задоволення вистачить на 12 годин, так як модель оснащується литним акумулятором 3000 мАг, в залежності від моделі ємність батареї може змінюватися. Оскільки колонка часто використовується на «тусовках», під час подорожей, на природі і в походах, рівень захисту підвищений до IPX7 – це показник водонепроникності. Через колонку можна відтворювати музику з інших пристроїв за допомогою Bluetooth. Більш детальну інформацію дивіться на офіційному сайті виробника.

JBL GO

Перше, на що хочеться звернути увагу після вищеописаної системи – ціна JBL GO всього 30 доларів, при бюджетному розкладі виробник не став випускати «мобільну дискотеку» низької якості, тому покупець отримує хороший звук і бас. Компактний розмір і стильний дизайн дозволяють всюди носити колонку з собою. На колонці є кріплення для ремінця, що дає можливість досить швидко рухатися з колонкою, бігати і навіть танцювати.

Як і на багатьох аналогах тут є кнопкове управління, є можливість підключення до смартфону і інших пристроїв через Bluetooth, а також присутній роз’єм підключення кабелю 3,5 мм.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker

Колонка середньої цінової категорії. Працює добре, серед користувачів до неї претензій немає. Корпус практично весь зроблений з алюмінію. У пристрої зручне управління, якісно виконаний індикатор батареї, вбудований мікрофон і Bluetooth. Функціонал на вищому рівні за таку плату, але ще більше гаджет заслуговує на увагу за рахунок того, що розробники з «Піднебесної» добре пропрацювали високі і низькі частоти звучання.

замість післямови

Найбільш бюджетний варіант на ринку портативних колонок – це JBL Charge 3, за яку доведеться викласти всього 140 доларів. Це потужна музична система з доступною ціною.

Ссылка на основную публикацию