ТОП кращих додатків для Андроїд

Складно виділити якісь кращі додатки для Андроїд, так як більшість з них знаходяться в різних нішах і виконують повністю різні функції. У статті будуть розглянуті найцікавіші, популярні і корисні додатки, які зможуть зробити з вашого Android пристрою повнофункціональний гаджет.

Редактор відео і фото Музика

Програма очолює кращі програми для Андроїд 2017, але це не означає, що вона найбільш функціональна у всіх сферах. Лідируюча позиція віддана в сфері графічної обробки. Додаток дозволяє додавати певні ефекти, маски, змінювати і коригувати рівні. Завдяки єдиному додатком реально додавати стікери, обрізати зайві, виробляти фокусування на людину або предмет. При цьому можна легко накласти музику, додавати коментарі, анотації.

Краще додаток для очищення Андроїд – Clean Master

Clean Master – це безкоштовний додаток для оптимізації Android, яке встановлено на 1 млрд. Пристроїв. Завдяки дії програми вдається очищати весь сторонній мотлох з системи: сміття, кеш, непотрібні повідомлення, а також прискорювати роботу за рахунок очищення ОЗУ. Дія утиліти направлено на підвищення конфіденційності, а також поліпшення швидкодії пристрою.

Додаток для музики – Deezer

Кращі програми для музики на Андроїд очолює Deezer, так як він володіє великою кількістю вбудованих функцій і можливостей. У аудіотеки програми присутня близько 40 млн. Треків, що дозволить знайти практично будь-яку програму.

Навіть в безкоштовному режимі можна насолоджуватися персональним плейлистом, знаходити цікаві мікси на вподобані треки, слухати радіо різних музичних напрямків, формувати багато різних збірок, а потім знаходити тексти будь-яким пісень.

Краще ТВ додаток для Андроїд – PeersTV

Прекрасне додаток для доступу до різних телеканалах, а також записам мовлення. Основна перевага програми – це велика кількість каналів з прямим мовленням (близько 100 каналів). Якщо є приставка Chromecast, то можна передавати прямий ефір зі смартфона на телевізор. Невелика ложка дьогтю полягає в наявності реклами та можливого зникнення певних каналів.

Краще додаток погода для Андроїд – AccuWeather

Програма вважається однією з найбільш інформативних, не виходячи з основного вікна можна дізнатися, що зараз відбувається на вулиці, що буде найближчим часом, а також додаткові параметри зовнішнього світу. Мінус пов’язаний не стільки з самими додатком, як з браком інформації, переданої синоптиками. У програмі є карта погоди, щохвилинний прогноз на 2 години вперед, а також запис відео з прогнозами, але деякі функції в СНД недоступні.

Вкрай приємним видом володіє віджет на робочий стіл, який дуже красивий, ефектний і без зайвих елементів.

Timbre: Cut, Join Cut, Join

Додаток дозволяє швидко, якісно і максимально просто замінити композицію в відео, змінити формат відео, музики. Для цього необхідно всього лише мати під рукою смартфон, в його пам’яті або на microSD карті, щоб містився сам файл і встановлене додаток. Програма здатна за лічені секунди або хвилини виконати процедуру перетворення файлу. При цьому є вбудований невеликий редактор для додавання, обрізки і зміни музичного супроводу і самого відео.

Антивірус Dr.Web Light

Вибрати, яке краще додатки для Андроїд в сфері інтернет безпеки не так просто, але більшість віддають перевагу Dr.Web Light. Даний антивірус є самим викачуваним з Play Market, його висока популярність обумовлена ​​якісним захистом, високою продуктивністю, низьким навантаженням на процесор.

Завдяки додатку відбувається фільтрація вхідного і вихідного трафіку, а також перевірка вірусів в пам’яті телефону і на microSD карті. Дозволяє визначати заражені apk файли і видаляти їх або додавати в зону карантину. Також присутній превентивний захист, блокуються потенційно небезпечні програми.

DU Recorder

DU Recorder – це краще додаток камера для Андроїд, дозволяє робити захоплення екрану і додавати певні ефекти до відео. Вкрай корисна програма для створення власних оглядів, гайдів, проходження ігор і т.п.

При цьому володіє широким функціоналом, дозволяє записувати не тільки відео, але і звук, а також зовнішнє оточення, тобто ваші коментарі. Утиліта повністю безкоштовна і працює стабільно, при цьому необхідність в постобробці практично відсутня. В основному використовується для запису роликів з відео, прямих трансляцій, збереження відео-дзвінків.

MadLipz

Навіть найкращі додатки для Андроїд не здатні подарувати стільки позитивних емоцій і сміху, як MadLipz. Усередині нехитрого інтерфейсу можливо перезаписувати власний голос для створення демо кліпів, їх довжина близько 15 сек. Завдяки програмі можна виступати в ролі режисера, сценариста, виконавця, а також продюсера в кліпах.

Процедура виконується просто – вибираєте будь-кліп з бібліотеки (вона досить обширна), далі записати кілька доріжок для кожного відео і можна викладати в мережу. Для натхнення можна також переглянути праці інших учасників проекту.

Tiny Scanner: Scan Doc to PDF

Кращі безкоштовні програми для Андроїд можуть бути не тільки розважальними, а й корисними. Перед нами один з відмінних помічників, особливо для людей, які пов’язані з постійним набором і перетворенням текстів. Часи, коли доводилося все фотографувати пройшло, тепер можна сканувати. Так будь-який текстовий документ можна за допомогою камери зняти, а автоматично він перетвориться в PDF-формат.

При цьому є можливість трохи обробляти отримане зображення і ділитися ним в різних соціальних мережах або хмарних сховищах.

NumBuster

Дозволяє абсолютно безкоштовно дізнатися людини, який дзвонить вам, якщо його немає в записнику. Так ви зможете підготуватися до розмови або визначити чи варто взагалі брати трубку. У програмі є вбудована блокування і чорного списку для запобігання настирливих дзвінків.

Список корисних, зручних і цікавих програм можна продовжувати довго, тут представлена ​​лише частина з неймовірно великого асортименту програм.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Кращі програми для Android», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию