Торгівля криптовалюта на біржі indx: поради новачкам

Уже майже підійшов до заходу 2018 рік, а галас навколо кріптоіднустріі тільки зростає! Час показав, що торгівля криптовалюта може принести дохід, причому дуже непоганий. Але тільки якщо підходити до справи з максимальною відповідальністю. Адже по суті своїй торгівля криптовалюта це та ж торгівля валютою, тільки в цифровому форматі. 21 століття на дворі (або це вам не в тапки гадить!), Ще б пак! Настав час високих технологій!

Занадто багато хто сприйняв біткоіни неправильно. Коли пішов різкий ріст (в 2017) все відразу почали інвестувати, навіть не розібравшись, що до чого.

Результати дійства ми можемо спостерігати і по сей день різкий зліт, а потім не менш різке падіння. Мільйони незадоволених інвесторів, тисячі зламаних доль. Ринок в занепаді і багато зараз просто бояться криптовалюта. А все через банальну дурість! Адже ідея біткоіни нова, інноваційна платіжна система! А вже ніяк не збагачення ледачих панів. Але на ньому можна і навіть потрібно заробляти! Сьогодні ми расcкажем вам, на якій біржі варто починати торгувати і як це зробити правильно. Приступимо ж!

Чому торгувати криптовалюта новачкові краще на біржі indx?

Потрібно вибрати біржу криптовалюта, на якій новачок буде себе почувати максимально комфортно. А значить ніяких великих майданчиків, де плавають справжні кити цього бізнесу! Потрібно місце спокійніше. Невеликі обсяги торгів, зручний інтерфейс і комфортні мінімалки для введення і виведення коштів. Все це дуже важливі чинники, на які слід звертати увагу.

Якщо скласти всі за і проти, то виходить, що саме біржа криптовалюта indx є ідеальною біржею для починаючого трейдера. Давайте розбиратися чому:

відсутність комісій

А хоча б тому що торгівля криптовалюта на біржі часто не безкоштовна. З кожної угоди стягується комісія. І ця комісія дуже сильно душить трейдерів. Наведемо приклад:

Ви проводите операцію на біржі binance. Хочете перепродати криптовалюта і отримати швидкий прибуток, але натикаєтеся на комісію 0.1% за операцію (тобто як за покупку, так і продаж) І тепер крім різниці в цінах на покупку / продаж вам ще потрібно відбити ці самі 0,2%! А це вважається однією з найменших комісій. Просто неподобство!

На біржі indx комісій немає! Немає ні комісій на висновок, ні комісій за проведеними транзакціями. Все це тут безкоштовно (крім поповнення рахунку трейдера, там 0,8% комісія). Таким чином, якщо діяти розумно можна обійти багато% комісії, в порівнянні з іншими біржами.

низькі мінімалки

Щоб почати торгувати на біржі indx досить лише 0.025 $. Це мінімальна ціна ноти на момент написання статті. Але цього мало, адже дохід буде видно лише під мікроскопом. Слід починати хоча-б з 1 $ або вище, а далі збільшувати свій депозит.

Мінімалка на висновок / поповнення 1 $.

Якщо зайти в старий інтерфейс біржі, то можна вивести і 0.01 $ (і до речі, поповнити теж).

Інші плюси торгівлі криптовалюта на біржі indx

Доступність. Для реєстрації на indx не потрібно проходити безліч складних етапів або довго верифікувати аккаунт, як це часто буває на інших біржах. Досить гаманця webmoney з формальним атестатом. А він є майже у кожного, адже без нього неможливо навіть переслати гроші.

Простота у використанні. По-перше, зручний інтерфейс. По-друге, немає потреби створювати гаманці для вашої криптовалюта на різних сайтах або шукати відповідне додаток. Все можна зробити безпосередньо всередині webmoney, що дуже зручно. Мало хто навіть стане шукати відповіді на запитання Як торгувати на indx? Все і справді інтуїтивно зрозуміло. Але про всяк випадок, на біржі є підказки, які допоможуть освоїтися.

Надійна команда. Біржу indx створила легендарна команда Webmoney. А між іншим webmoney одна з найстаріших і надійніших платіжних систем за всю історію всесвітньої павутини! Хіба не вселяє довіри?

Мінуси біржі криптовалюта indx

Як і всюди, тут не обійшлося без мінусів. Вони несуттєві, але досить неприємні. Хоча деякі з них і до мінусів-то відносити не хочеться. Розглянемо їх:

Мало видів криптовалюта. На даний момент на indx присутній 8 різних кріптоактівов. це:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Bitcoin Cash
  • Litecoin
  • Ripple
  • Dash
  • Monero
  • Bitcoin Gold
  • А також інші фінансові інструменти (але вже не криптовалюта)

Наскільки це критично, судити особисто вам. Для кого-то це мінус, а для кого-то плюс. Тому що є можливість зосередитися тільки на основних і найпопулярніших сьогодні криптовалюта.

Маленький обсяг торгів. Багато заробити на цій біржі не вийде як мінімум через крихітних обсягів торгів. З незрозумілих причин біржа не особливо популярна, тому торгувати тут просто ні з ким (онлайн близько 100-200 чоловік). Але нам ніщо не заважає стати одним з них і збільшити це число.

Надмірна прихильність до WebMoney. Тут торгують нотами. 1000 нот = 1 кріптомонета. Тобто 1000 нот біткоіни це 1 цілий біткоіни. Так що увійшовши на біржу не дивуйтеся такими низькими цінами, це ціна за 1/1000 монети.

Примітно, що ноти спеціальний інструмент вебмані і має таке співвідношення до реальних криптовалюта.

Як торгувати на біржі криптовалюта indx?

Ідея до божевілля проста. Купити дешевше, а продати дорожче. Торгівля криптовалюта мало чим відрізняється від торгівлі звичайної валютою або акціями.

Ось як проходять угоди на біржі indx

На скріншоті вище ви можете бачити 2 стовпчика: покупку і продаж. Це активні на поточний момент ордери. Вони постійно оновлюються і відображаються в реальному часі. Якщо не хочете чекати, поки хтось захоче здійснити операцію по вашому курсу то виберіть найвигідніший із запропонованих.

Примітно, що після натискання клавіші система автоматично пропише найбільш вигідну пропозицію на даний момент.

Припустимо, що зараз вигідний момент, але я не хочу здійснити операцію по запропонованим курсом. Я міняю ордер на покупку під себе і чекаю, поки хтось продасть мені біткоіни за такою ціною. Пам’ятайте: чим вигідніше пропозиція тим швидше його приймуть.

Побачити свою заявку можна в загальному склянці, вона буде виділена жирним. Або в спеціальній колонці праворуч мої заявки.

Результат не змусив себе довго чекати! Хтось уже продав мені ноти. тепер залишилося продати їх дорожче. Можна зіграти в довгу перспективу, а можна, як і в прикладі, виварити з цього кілька% і радіти. У кожного своя тактика.

У кожного своя стратегія торгівлі криптовалюта

Пам’ятайте, що курс може і не піти вище. Завжди пам’ятайте про ризики і робіть тільки прибуткові угоди!

Поради новачкам з торгівлі криптовалюта

Перед тим як торгувати на indx в терміновому порядку вивчіть, що з себе представляє криптовалюта в загальному, і що з себе представляє та чи інша монета. Ретельний аналіз криптовалюта дасть вам можливість зрозуміти їх ідею і то, наскільки вона затребувана в нашому світі.

Чи не лізьте в торгівлю не розібравшись, що таке криптовалюта і яку ідею просуває та чи інша монета! Весь ринок обстежити ні до чого, кілька монет буде досить.

Чи не закуповувати на все. Яким би перспективним пропозиція не здавалося ніколи не закуповувати на всі гроші! Краще втратити частину доходу, ніж піддавати себе неймовірного ризику. Адже ми тут для того щоб заробити, а не щоб зіграти на все, вірно?

Виберіть улюблену криптовалюта. Вивчаючи кріптоактіви ви будете дізнаватися про них все більше. Виберіть валюту, що доведеться вам до душі і вивчайте її особливо ретельно!

По-перше: це буде вам цікаво. Так ви станете проводити вільний час з користю, адже будете хотіти почитати новини.

По-друге: торгувати улюбленою монетою простіше! Ви відзначаєте новини по ній і знаєте про неї набагато більше. Відповідно, передбачати хід курсу стане легше.

Відмінне порівняння: ставки на спорт. Передбачити результат матчу улюбленої команди набагато простіше, погодьтеся.

Слідкуйте за новинами. Кожен день читайте новини кріптоміра. Хоча б заголовки. Так ви не пропустите важливі моменти. А події, що мають серйозну значущість дуже впливають на хід курсу.

Моментальні угоди. Завдяки огляду зовнішніх ринків можна здійснювати моментальні угоди. Все просто: купити криптовалюта на одній біржі і тут же продати її на інший. Різниця і буде вашим чистим доходом. Але будьте пильні, такі угоди вимагають певного досвіду! Не беріться за них відразу ж, вивчіть всі нюанси торгівлі на біржах!

Не слухайте диванних аналітиків

У мережі сотні тисяч всяких аналітиків. Безперечно, іноді їх прогнози дійсно збуваються. Але раз на рік і палиця стріляє. В кінці-кінців, навіщо ділитися інформацією про те, як заробити? Тільки з метою власного обагащенія! Або на обмані, або Самі все зрозумієте. Але пам’ятайте, безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Розробляйте власну стратегію торгівлі. Це напевно один з ключових чинників! Слідкуйте за рухом валюти, відстежуйте скачки і падіння. Вивчіть, що стало виною зростання або падіння. Потім, спираючись на зроблені висновки пробуйте торгувати.

Практика показала, що фахова освіта не дуже допомагає в прогнозі курсу криптовалюта. Графік часто поводиться непередбачувано, що може тривати і місяць, і два, і навіть більше! Тому придумайте свою власну стратегію (бажано пробувати на улюбленій монеті) і хто знає, можливо саме ваша методика стане найуспішнішою в світі!

Грайте добре. Вам не потрібно робити багато угод або вийти на дохід в мільйони вже через місяць. Ваше завдання грати добре і заробляти, а не втрачати гроші. Інше прийде з часом. Не поспішайте. Жадібність вас погубить.

Удосконалюйтеся! Досконалості немає меж! Постійно покращуйте свої навички для виходу на новий рівень заробітку. Торгівля криптовалюта на біржі справа дуже складна. При цьому щодня в боротьбу вступають тисячі свіжих умів. Все нові люди приходять спробувати удачу і битися за своє щастя. Ваше завдання бути краще і розумніше, ніж вони.

Підводячи підсумок

Торгівля криптовалюта на біржі подібна битві в Колізеї. На виживання, ага. Тут кожен хоче урвати свій шматок пирога, та побільше. Але якщо хтось заробляє, то хтось втрачає, пам’ятайте! Проводьте тільки ретельно зважені угоди і заробляйте, а не втрачайте.

Біржа вчить багато чому згадайте ці слова через пів року торгівлі. Поставте повідомлення, что-ли .. І запевняємо, до того моменту ви на всі 100 будете згодні з цими словами.

Ссылка на основную публикацию