Toshiba має намір продовжити термін подачі заявок на вівторок

Японська Toshiba Corp. (6502.T) прагне продовжити у вівторок свій крайній термін для подання офіційної прибутку в третьому кварталі через розбіжності з аудиторами з питань, пов’язаних з її ядерною установкою в США, Westinghouse, повідомили джерела, знайомі з цим питанням.

Розширення було б його другим за доходами після того, як Toshiba відклала місяць назад, щоб дослідити потенційні проблеми в Westinghouse. За попередньою оцінкою, він списав за ядерну одиницю суму в 6,3 млрд. Дол. США.

Друге розширення тільки підкреслило б глибша проблеми для конгломерату глибоко стурбованих TV-конструкції.

Він вивів перевитратами в американських проектах в Джорджії і Південній Кароліні, Westinghouse найняла адвокатів банкрутства в якості дослідницького руху, джерела сказали – вибір, який міг допомогти Toshiba обмежити майбутні втрати.

Щоб компенсувати майбутнє списання, Toshiba також поспішає продати більшу частину або навіть весь свій цінний бізнес мікросхем пам’яті, який оцінюються як мінімум в 13 мільярдів доларів.

Toshiba веде переговори з фінансовими регуляторами про продовження, повідомило одне з джерел Reuters в понеділок. Джерела відмовилися ідентифікуватися, оскільки їм не дозволено розмовляти із засобами масової інформації.

Toshiba відмовилася від коментарів. Офіційні особи з міністерства фінансів, який курирує подачу щоквартальних звітів про доходи, не можуть бути відразу ж отримані для коментарів.

Незрозуміло, які були розбіжності з аудиторами. Виконавчий директор Toshiba заявив минулого тижня, що Westinghouse і юристи обговорюють деталі.

Якщо він не отримає схвалення на продовження, він повинен буде внести заробіток до 27 березня або зіткнутися з делістинг.

Друге розширення матиме прецедент. У 2015 році Toshiba також відклала випуск своїх результатів двічі через незалежного розслідування протягом багатьох років з прибутком.

Toshiba також повинна представити на цьому тижні звіт Токійської фондової біржі про свій внутрішній контроль слідом за останніми фінансовими проблемами, а також за звітний скандал в 2015 році. Це також може привести до делістингу, якщо біржа знайде спроби Toshiba незадовільними.

Ссылка на основную публикацию