Травневі інвайт-коди для WoT 2020

І знову здрастуйте, шановні танкісти! Ми в черговий раз хочемо вам запропонувати унікальну можливість отримати інвайт-коди для улюбленої гри «World of Tanks» та інших проектів ігрового всесвіту WG. Якщо Ви поки не є щасливим володарем заповітного бонусу, хочемо повідомити, що тепер у Вас є можливість отримати інвайт-коди на травень. А якщо Ви все ще не в курсі, що це таке і для чого потрібно, то ми готові прямо зараз Вас просвітити.

Що таке інвайт-код?  

Почати варто з того, що інвайт-код для World of Tanks – це щось на зразок запрошення, яке створено для того, щоб залучити в гру нового гравця. Отримати подібний код можна абсолютно безоплатно, не витративши ні копійки, а спроба продажу цього року буде вважатися шахрайством.

Отримати інвайт-код можна за допомогою акції від WG, а також компаній партнерів або просто написати. Інвайт слід вводити під час реєстрації нового гравця в спеціально відведене для цього поле.

Яка користь від коду? Після того, як користувач активує аккаунт, він стає володарем безлічі приємних і корисних бонусів, щоб добре стартонути в грі. В основному тут надається техніка класу преміум, дні преміум-аккаунта, унікальні танки. Зацікавилися? Тоді перейдемо до питання про отримання приємних бонусів від WoT-info.ru.

Інвайт-коди на травень

Інвайт-код на травень 2018 дозволить отримати явну перевагу перед іншими танкістами, причому всі легально і не заборонено правилами гри. Після того, як інвайт-код буде активований, гравець стає володарем преімумного танка, за допомогою якого можна отримати більше срібла і досвіду, що важливо.

Крім цього, тут є преміум-аккаунт, наданий на кілька днів, який дає можливість отримати на 50% більше досвіду і срібла за бій. Що ж, як Ви бачите, перспективи вельми привабливі, адже Ви зможете на порядок швидше прокачати свій аккаунт і купувати нову бойову техніку.

Для отримання інвайт-коду досить зайти на нашу офіційну сторінку в ВК:, написати адміністратору спільноти. Щоб отримати інвайт, Вам необхідно зробити 3 простих дії:

  • Проходимо реєстрацію в World of Tanks або World of Warships, створюємо новий обліковий запис, використавши отриманий код.
  • Робимо знімок екрана, він же скріншот.
  • Ми залишаємо в групі відгук.

Крім того, що Ви отримуєте привілеї в грі, так ще й автоматично берете участь у розіграші 1 000 одиниць ігрового золота. Якщо Ви перемагаєте, то отримуєте заявлене золото в скарбницю свого аккаунта.

Діючі інвайт-коди

Черчілль III

На даний момент коди на «Черчілль» не видаються, так як їх немає, проте вони незабаром з’являться.

* Зауважимо, що акція від Ростелекома активна, але видачу інвайт за бали ПАТ Ростелеком поки призупинив, з цієї причини преміумна бойова техніка «Черчілль 3» теж тимчасово не видається. Але ми можемо запропонувати інші привабливі пропозиції, які напевно припадуть до душі любителям ігрового всесвіту WG.

На даний момент для World of Tanks доступні такі інвайт:

  • Танк Т-127. Преміумна пільгова бойова техніка 3-го рівня, з можливістю прокачування екіпажів радянської нації. Дає можливість поліпшити статистику і приносить гарний прибуток. У реальності, танк розроблявся, як подальший розвиток машини Т-50, проте далі креслень справа не зайшла.

Крім танка, наш інвайт-код на Т-127 дає 7 днів преміум-аккаунта і 500 одиниць грайливого золота.

Для World of Warships доступні інвайт:

  • Крейсер 5-го рангу Marblehead. Бойовий корабель американського військово-морського флоту класу Омаха. Судно було частиною складу 5-ої оперативної групи ударного флоту і в ході Другої Світової показав себе з хорошого боку. У грі крейсер популярний серед моряків з досвідом і юнг, добре Фарм і має гарну вогневою міццю. Варто зауважити, що придбати корабель не вийде, так як він є подарунковим варіантом.

Що ж, як Ви бачите, інвайт-коди дають можливість отримати перевагу перед іншими гравцями, тому радимо не втрачати часу. Чекаємо Вас за инвайт на нашій офіційній сторінці в ВК:.

Ссылка на основную публикацию